x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو - اخذ اقامت استرالیا - go2TR

اخذ اقامت استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - اخذ اقامت استرالیا - go2TR

یک نوع اقامت دائم استرالیا وجود دارد که ویزای والدین استرالیا است. این ویزا که مشهور به کلاس 143 است برای والدینی صادر می‌شود که نیم و بیش از نیمی از فرزندانشان شهروند کشور استرالیا هستند. برای واضح‌تر بودن این موضوع یک مثال می‌زنیم، فرض کنید که شما دارای 4 فرزند هستید و حداقل دو فرزند شما شهروند و یا اقامت دائم این کشور را دارند شما می‌توانید برای اقامت دائم کشور استرالیا اقدام نمایید حال اگر 5 فرزند داشته باشید باید حداقل سه فرزند شما شهروند این کشور باشند.

ویزای کارفرمای معین از دیگر روش‌های اقامت دائم به کشور استرالیا محسوب می‌شود. این ویزا برای افرادی در نظر گرفته می‌شود که کارفرمایی در کشور استرالیا به طور رسمی فرد متقاضی را استخدام کرده است. در صورتی که کارفرما دارای تجارت موفقی باشد دولت به وی اجازه می‌دهد که نیروی کار خارجی استخدام نماید. در این مسیر مهارت و تخصص فرد می‌تواند در مسیر اقامت دائم این کشور نقش مهمی ایفا نمایند.

یک نوع اقامت دائم دیگر به عنوان ویزای آخرین بازمانده است به این معنی که اگر تمام اعضای خانواده یک فرد در کشور استرالیا زندگی نماید و وی هیچ وابسته‌ای در ایران نداشته باشد می‌تواند اقامت دائم این کشور را اخذ نماید.