x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو - فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در استرالیا - GO2TR

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در استرالیا - GO2TR

هر ساله صد نمایشگاه مهم در استرالیا برگزار می‌­شود که انگیزه توریست­های بسیاری  برای سفر به استرالیا می­‌باشد.
 "نمایشگاه بین‌المللی Sourcing برای مد، خانه و لوازم جانبی"
 این نمایشگاه یک رویداد 3 روزه است که از 20 نوامبر تا 22 نوامبر 2018 در مرکز نمایشگاه‌­های ملبورن استرالیا برگزار می‌شود. این نمایشگاه مدرن در استرالیا برای تامین منابع بین‌المللی در پوشاک، پارچه، کفش، و لوازم جانبی، برگزار شده و بیش از 450 شرکت در بیش از 13 کشور از جمله نمایندگی عمده از چین و هند و آسیا در آن حضور دارند.
 بزرگترین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز،
 نمایشگاه و کنفرانس نفت و گاز استرالیا که یک رویداد موفق در مورد زنجیر­ه‌ای تأمین نفت و گاز، تکنولوژی و شبکه‌­های مربوطه را نشان می‌دهد،  از 13 تا 15 مارس برگزار می­‌گردد. بسیاری از صاحب نظران علاقمند به سفر به استرالیا از این نمایشگاه بازدید می­‌نمایند.
 نمایشگاه فرصت­‌های کسب و کار Franchising & Business Opportunities Expo،
 این نمایشگاه فرصت‌های عالی برای یادگیری بیشتر، و راه‌اندازی کسب و کار شخصی را در روزهای 25 تا 28 آگوست ارائه می­‌دهد. و شامل سمینارهای رایگان، و مشاوره تخصصی برای آخرین ایده‌های کسب و کار خواهد بود.
 کنفرانس بین‌المللی گردشگری، حمل و نقل و تدارکات،
 کنفرانس بین‌المللی گردشگری، حمل و نقل و تدارکات به منظور فراهم نمودن فرصت‌هایی برای تورهای گردشگری جهت تبادل ایده‌های جدید و تجربیات کاربردی­شان برگزار می‌­گردد. این شرکت­ها در سفر به استرالیا در مواجهه با یکدیگر، در ایجاد روابط تجاری یا تحقیقاتی و یافتن شرکای جهانی برای همکاری‌های آینده با هم به تبادل نظر می­‌پردازند.