x
مشاوره مهاجرت:02143000021
شهرهای مهاجر پذیر اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهرهای مهاجر پذیر اتریش

شهرهای مهاجر پذیر اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور اتریش 76 شهر وجود دارد. مشخص است هزینه‌های زندگی در هر یک از شهرهای این کشور با هم فرق می‌کند. در برخی از شهرها هزینه زندگی بالاتر است و به طبع امکانات بیشتری نیز دیده می‌شود و در برخی دیگر از شهرهای این کشور شاهد ارزان بودن هزینه‌های زندگی هستیم. ایرانیان در مهاجرت به اتریش سعی می‌کنند در ابتدا به سراغ شهرهای ارزان قیمت بروند و این موضوع سبب می‌شود که در یک دوره زمانی خاص بتوانند رشد بهتری کرده و سپس به شهرهای مدرن این کشور نقل مکان نمایند. سه شهر گراتس، وین و لینتس از شهرهای ارزان در مهاجرت به اتریش محسوب می‌شود و در این شهرها ایرانیان زیادی دیده می‌شود که مشغول به کار و فعالیت هستند.

زالتسبورگ از شهرهای پر جمعیت در کشور اتریش است به به نوبه خود یک شهر قدیمی بوده و در بخش شمال آلپ قرار دارد. این شهر دارای فضای تاریخی و گیاهی بسیار زیادی است و می‌تواند برای کسانی که قصد دارند با فرهنگ این کشور بیشتر آشنا شوند یک گزینه خوب محسوب شود ایرانیان این شهر را برای زندگی انتخاب می‌کنند اما شاید از نظر هزینه در لیست شهرهای گران قیمت قرار بگیرد.

اینسبروک از شهرهای بسیار زیبا در اتریش محسوب می‌شود اما کمتر کسی این شهر را برای مهاجرت انتخاب می‌کند. این شهر در یک دره بزرگ قرار گرده است و به نوعی دارای فضای شهری کمی عجیب است. شاید یکی از دلایلی که ایرانیان به این شهر مهاجرت نمی‌کنند وجود آب و هوای عجیب و غریبی است که دارد. این شهر یکی از زیباترین شهرهای اتریش است اگر مهاجرت به اتریش را انتخاب کرده‌اید گشت و گذاری در این شهر داشته باشید. ثبت شرکت در اتریش در شهر وین بیشتر دیده می‌شود.