x
مشاوره مهاجرت:02143000021
پایتخت و 9 شهر بزرگ اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پایتخت و 9 شهر بزرگ اتریش

پایتخت و 9 شهر بزرگ اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور اتریش دارای 9 ایالت است و شهر وین پایتخت مهم این کشور محسوب شده و البته در لیست یکی از ایالت های آن قرار دارد. هر یک از ایالت های این کشور توسط یک حکومت ایالتی اداره می‌شود و به طور کلی در رأس همه آنها رئیس جمهوری فدرال دیده می‌شود.

وین پایتخت ملی این کشور است و البته بزرگترین شهر آن نیز محسوب می‌شود جمعیت این شهر میلیونی است. دومین شهر در کشور اتریش که در لیست شهرهای بزرگ و البته زیبا قرار دارد گراز است، گراز مرکز ایالت استیریا محسوب می‌شود و جمعیت آن به میزان 250 هزار نفر اعلام شده است. این شهر دارای مرکز تجاری بسیار مهمی است و به طور کلی هنوز هم بافت تاریخی شهر حفظ شده است.

لینتز از دیگر شهرهای بزرگ در این کشور محسوب می‌شود و مرکز ایالت اتریش علیا است. اگر به بخش‌های مختلف شهر نگاه کنید ترکیبی از معماری های قدیم و جدید دیده می‌شود. در این شهر تالار و کنسرت های بزرگی برگزار شده است . در میدان اصلی ستون طاعون وجود دارد. هر یک از شهرهای کشور اتریش ارزش خود را دارند.

سالزبورگ در لیست، چهارمین شهر بزرگ اتریش قرار دارد و در بخش های مختلف آن معماری مشهور باروک دیده می‌شود.

افرادی که از ویزای توریستی برای کشور اتریش استفاده می‌کنند این شهر را در اولویت بازدید خود قرار می دهند دیدنی های این شهر خارق العاده است.

اینسبروک میزبان بازی های المپیک زمستانی است و از این رو شهرت زیادی دارد جمعیت این شهر به میزان 121 هزار نفر اعلام شده است. این شهر در قرن 15 مرکز مهم سیاسی اروپا به شمار می‌رفت.

"کلاگن فورت" از دیگر شهرهای بزرگ کشور اتریش است که در ایالت کرنتن قرار دارد. این شهر توسط مناطق جنگلی و کوهستانی محاصره شده است.

زانکت پولتن دقیقاً در مجاورت کوه های آلپ قرار دارد و اغلب دارای آب و هوای بارانی است. 

برگنتس یک شهر دانشگاهی در این کشور است که بهترین گزینه برای ویزای تحصیلی است. اشتات  و اشتایر و ولز از دیگر شهرهای مشهور و بزرگ در کشور اتریش محسوب می‌شوند.