x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های کشور اتریش- go2tr

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های اتریش

موسسه اعزام دانشجو-رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های کشور اتریش- go2tr

رتبه کشور اتریش در زمینه صنعت و تجارت بالاست و از سال 2001 تا به امروز هیچ نوع کاهش رتبه ای از این کشور گزارش نشده است به طوری که صنعت خدمات کشور اتریش دارای حدود 13 درصد از GDP ا به خود اختصاص داده است که رقم قابل قبولی است. تخمین های صورت گرفته برای رتبه کشور اتریش در زمینه صنعت در سال 2020 نشان می دهد که این کشور رشد 40 درصدی نسبت به سال 2018 خواهد داشت که جای بسی تأمل دارد.

کشور اتریش در زمینه گردشگری بزرگترین درآمد خارجی محسوب می‌شود. این کشور دارای فضای دیدنی و تفریحات بسیار مهیج است به طوری که مردم بسیار علاقمند به بازدید از آنها هستند به همین دلیل گردشگری در کشور اتریش از بیشترین رشد برخوردار بوده است به طوریکه بیش از 10 درصد از خروجی اقتصاد این کشور از اقامت گردشگران فراهم می‌شود. در سال 2007 کشور اتریش توانسته با بیش از 19 میلیارد دلار آمریکا رتبه 9 و بیشترین میزان درآمد از توریسم را به اسم خود به ثبت برساند که این رقم بسیار ارزشمند است. بیشتر افرادی که کشور اتریش را برای بازدید انتخاب می‌کنند از کشورهای هلند،ایتالیا و آلمان هستند. ایرانیان نیز کشور اتریش را یکی از بهترین مقصدهای گردشگری می‌دانند،آب و هوای بسیار مطبوع این کشور یکی از دلایل محبوبیت آن در بین ایرانیان محسوب می‌شود.

کشور اتریش در زمینه کشاورزی نیز رشد خوبی داشته است به طوری که به میزان 7 میلیون هکتار از زمینه های این کشور به بخش کشاورزی و دامداری تعلق دارد که رقم جالبی است. سهم دامداری در این بین در حدود 30 درصد اعلام شده است. در حدود 47 درصد از این کشور جنگل است و این موضوع نشان می‌دهد که چوب یک منبع تجدیدپذیر بسیار ارزشمند محسوب می‌شود.

کشور اتریش در زمینه بهداشت در رتبه خوبی قرار دارد به طوری که تسهیلات بهداشتی در رده‌های مختلف را برای کودکان و بزرگسالان در یک بسته بندی دقیق فراهم ساخته است. اینطور که شواهد نشان می دهد فرآیند اقتصادی در مالیات این کشور نیز رتبه بالایی دارد اما گردش مالیاتی در کشور اتریش به نسبت آمریکا کمتر است و نرخ مالیات در این کشور نیز در وضعیت کنترل شده قرار دارد.