x
مشاوره مهاجرت:02143000021
عجایب اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

عجایب اتریش

عجایب اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از دیدنی‌های بسیار جالب و البته عجیب در کشور اتریش صومعه ملک ابی است. این صومعه در بالای یک صخره غول پیکر قرار دارد و دقیقاً بر آب‌های دانوبقرار گرفته است. این فضا بسیار آرامش بخش و در عین حال خوف انگیز است. این مکان اوج شکوفایی موسیقی و هنر لیبرال بوده است.

اپرای ملی وین از دیگر عجایب کشور اتریش محسوب می‌شود، این فضا بسیار خیره کننده است به طوری که یکی از بهترین مکان‌های دیدنی در سال های اخیر محسوب می‌شود. ارکستر این مرکز در کل دنیا شناخته شده است.

یفلد تیرول از دیگر عجایب کشور اتریش محسوب می‌شود. این منطقه برای المپیک زمستانی یک گزینه بسیار عالی محسوب شده است به طوری که دارای زمین‌های مناسب و هموار برای اسکی بازهای مبتدی و همینطور حرفه ای است. مناظر خیره کننده در این مکان بسیار بهت انگیز است.

قلعه سالزبورگ از دیگر عجایب اتریش محسوب می‌شود، این قلعه بزرگترین و سالم ترین باقی مانده های قرون وسطی است. در بالای این شهر برج های قلعه ای بسیار زیادی دیده می‌شود. زندگی در این منطقه بی نظیر است. معماری قرون وسطی در این منطقه به عنوان نماد قلب شهر سالزبورگ محسوب می‌شود.

کاخ سلطنتی هافبورگ در شهر وین قرار دارد. این قلعه اقامتگاه زمستانی خاندان هافبورگ محسوب می‌شود. این اقامتگاه تابستانی به نوبه خود بسیار ارزشمند است.

اگر دوست دارید یکی از مشهورترین مکان‌های برجسته در کشور اتریش را مورد ارزیابی قرار دهید به سراغ کوچه پس کوچه‌های آلتستادتس بروید. این مکان دارای خانه‌های بسیار دیدنی و خاص است و از هزاران کاشی مسی طلا کاری شده برای بناهای مهم استفاده شده است.