x
مشاوره مهاجرت:02143000021
غذاهای اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

غذاهای اتریش

غذاهای اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شکم گردی بخش مهم هر سفر محسوب می شود قصد داریم در این بخش مهمترین غذاهای کشور اتریش را بررسی کنیم.

شنیتزل گوشت گوساله یکی از مشهورترین غذای کشور اتریش است که به طور سنتی تهیه می شود. در این غذا از خمیر کورن فلکس استفاده می شود. استفاده از سالاد سیب زمینی به همراه ژله انگور قرمز در کنار این غذا بر طعم آن می افزاید.

کوفته سیب زمینی از کوفته های بسیار سنتی در کشور اتریش است که در نوع مزه و کوفته شیرین طبخ می شود. این غذا گاهاً به همراه گوشت های کباب شده مصرف می شود و برای شیرین کردن آن از میوه هایی مانند آلو و زردآلو استفاده می شود.

تافه اشپیتز از یک غذا با تکه گوشت گوساله آبپز شده است. در این غذا از سبزیجات استفاده می شود. و از کوفته های خمیر نانی عالی برای آن استفاده می شود.

پاستا اشپتزله و ناکله از دیگر غذاهای بسیار خوش طعم در کشور اتریش محسوب می شود. این غذا به همراه کوفته های کوچک استفاده می شود و در آن از تخم مرغ و پیچیده استفاده می شود. این غذا در رستوران ها یک وعده گیاهی بسیار عالی محسوب می شود.

سوپ و کوفته های نان و پنیر در کشور اتریش یکی از غذاهای بسیار خوش طعم محسوب می شود و از برش های نازک پنکیک در کنار آن استفاده می شود.

دونر کباب یک غذای ترکی است که جایگزین بسیار عالی به جای سوسیس محسوب می شود. این غذا در مغازه های کوچک نیز عرضه می شود.

سوسیس پنیری و کالباس جگر و پنیر در کشور اتریش بسیار طرفدار دارد این غذا در اغذیه فروشی های خیابانی دیده می شود و با پنیر زیاد سرو می شود.