x
مشاوره مهاجرت:02143000021
انواع ویزا و انواع اقامت در اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

انواع ویزا و انواع اقامت در اتریش

انواع ویزا و انواع اقامت در اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای مهاجرت به کشور اتریش می توانید سرمایه خود را در اختیار پروژه های دولتی این کشور قرار دهید به این ترتیب سریعترین راه را انتخاب کرده اید اما مهاجرت به کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری گرانترین روش محسوب می شود.

در صورتی تخصص ویژه ای دارید می توانید به سراغ ویزای کار کشور اتریش بروید و شرایطی برای شما تعیین می شود که در نهایت در صورتی که در کار خود پیشرفت خوبی داشتید می توانید برای اقامت این کشور اقدام نمایید که گزینه بسیار ارزشمندی است. یک موضوع مهم دیگر در زمینه اقامت به کشور اتریش در نظر گرفته شده است به این ترتیب که شما باید سعی کنید ویزایی که مناسب با شرایط خودتان است را انتخاب نمایید.

در صورتی که از طریق ازدواج وارد خاک کشور اتریش می شوید به سادگی می توانید پس از گذشت 6 سال برای اقامت این کشور درخواست خود را اعلام نمایید.

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور اتریش را دارند در ابتدا باید در یکی از دانشگاه های این کشور پذیرفته شوند و نیاز است که مدارک لازم در تحصیل قبلی را نیز ارائه دهند شایان ذکر است که تحصیل در کشور اتریش می تواند با داشتن مجوز کار به شکل پاره وقت نیز همراه باشد.

تابعیت تولد کشور اتریش از دیگر روش هایی موجود است که در صورتی که قوانین به درستی رعایت شود می تواند به نتیجه برسد. افرادی که در ذهن خود ایده های کارآفرینی دقیقی دارند می توانند به سراغ ویزای کارآفرینی این کشور بروند و از شرایط موجود به طور دقیق استفاده نمایند. یک نکته بسیار مهم در زمینه اقامت کشور اتریش به این صورت است که در ابتدا فرد از اقامت موقت استفاده می کند پس از گذشت دوره مشخص فرد می تواند برای اقامت دائم درخواست دهد. اقامت دائم و تابعیت کشور اتریش با هم فرق دارند.