x
مشاوره مهاجرت:02143000021
رشته های غیر پزشکی در اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رشته های غیر پزشکی در اتریش

رشته های غیر پزشکی در اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

متقاضیان تحصیل در اتریش برای رشته‌های متعددی درخواست می‌دهند. کشور اتریش در ارائه‌ی بسیاری از رشته‌ها دارای نقاط قوت است و فارغ‌التحصیلان برخی از رشته‌ها مانند هنر و موسیقی در سطح ببین‌ الملل دارای اعتبار خوبی هستند. در ادامه درباره‌ی برخی از رشته‌های پر طرفدار در کشور اتریش صحبت می‌کنیم.

رشته‌ی نفت یکی از رشته‌های پرطرفدار بین دانشجویان است و دانشگاه لئوبین اتریش از بهترین دانشگاه‌های نفتی اروپاست. در این دانشگاه شما صرفا یک دانشجو نیستید و به عنوان یک محقق مشغول به انجام پروژه‌های تحقیقاتی در زمینه‌های مختلف می‌کنید. 

درباره‌ی رشته‌های هنر و موسیقی و دانشگاه‌های برتر اتریش در این زمینه در قسمت معرفی برترین دانشگاه‌های اتریش صحبت کرده‌ایم. کشور اتریش بهترین کشور برای تحصیل در رشته‌های هنری به خصوص موسیقی و سینما است. برنامه‌های آموزشی این مراکز شما را به یک هنرمند متخصص و حرفه‌ای در زمینه‌ی تحصیلیتان تبدیل می‌کند.

تحصیل در اتریش در رشته‌های مهندسی نیز از رونق خوبی برخوردار است. شما می‌توانید در دانشگاه‌های فنی و دانشگاه‌های صنعتی این کشور در گرایش مهندسی مورد علاقه‌ی خود در تمام مقاطع تحصیل کنید.

رشته‌های مهندسی و علوم کامپیوتر جزو پر متقاضی‌ترین رشته‌ها هستند و به همین دلیل دارای آزمون ورودی است. سطح علمی اتریش در ارائه‌ی این رشته‌ها بسیار بالاست و به همین دلیل شما می‌توانید به یک برنامه نویس حرفه‌ای، مهندس شبکه یا یک متخصص در سایر گرایش‌های کامپیوتر تبدیل شوید.

رشته‌ی داروسازی در بین رشته‌های پرطرفدار برای متقاضیانی است که دارای دیپلم تجربی هستند. این رشته هم آزمون ورودی دارد و برای ورود به دانشگاه و تحصیل در اتریش به صورت رایگان رقابت تنگاتنگی بین متقاضیان وجود دارد. رزومه‌ی تحصیلی قدرتمند شانس شما را برای پذیرش در این رشته افزایش خواهد داد.

معماری در کشور اتریش جزو رشته‌های هنری محسوب می‌شود و در بهترین دانشگاه‌های این کشور ارائه می‌شود. معماری در کشور اتریش از دیرباز دارای رونق خوبی بوده است. دانشگاه صنعتی وین، دانشگاه هنرهای زیبا، آکادمی‌های معماری موجود در اتریش از بهترین مراکز برای تحصیل در رشته‌ی معماری در تمام مقاطع هستند.

تحصیل در رشته‌ی گردشگری در کشوری که دارای رونق گردشگری است  بسیار مهم است و باعث پیشرفت شما می‌شود. این یکی از ویژگی‌های مثبت تحصیل در رشته‌ی توریسم در اتریش است. هر چه متخصصان در این رشته افزایش پیدا کنند، می‌توانند این صنعت را در کشور خود رونق دهند و باعث کسب درآمد ملی شوند.

در بین رشته‌های علوم انسانی و علوم اجتماعی، حقوق پر طرفدارترین رشته است. بازار کار این رشته در دنیای امروز پر رونق است و شما پس از فارغ التحصیلی می‌توانید در سطح بین الملل مشغول به کار شوید. رشته‌ی حقوق در برخی از دانشگاه‌ها دارای آزمون ورودی است و برای تحصیل در اتریش باید در این آزمون شرکت کنید.

از دیگر رشته‌های ارائه شده در دانشگاه‌های اتریش مدیریت است. این رشته نیاز به آزمون ورودی ندارد و در دانشگاه‌هایی مانند دانشگاه وین دارای سطح بالایی است. قبولی در این رشته مستلزم رزومه‌ی تحصیلی قوی است.برای قبولی در این رشته باید به زبان های آلمانی و انگلیسی مسلط باشید.