موسسه اعزام دانشجو-نمایشگاه ها و کنفرانس ها در اتریش-go2tr
austria
کشور اتریش

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در اتریش

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

هر ساله 100 نمایشگاه مهم در اتریش برگزار می­گردد. انواع نمایشگاه های تجاری، صنعتی، هنری، پزشکی و کنفرانس های مختلف در اتریش برقرار است که  این کشور را در فهرست شاخص رتبه بندی جهانی در این زمینه قرار می­‌دهد.
 - نمایشگاه تجارت بین المللی خودرو، لوازم یدکی و لوازم جانبی،
 این نمایشگاه یک رویداد 4 روزه است که از 10 ژانویه تا 14 ژانویه 2019 در Reed Messe Wien در وین، اتریش برگزار می شود. این رویداد نمایش محصولات مختلف و  طراحی، عملکرد، کارایی در تولید خودرو را نشان می دهد. شما در سفر به اتریش و بازدید از این نمایشگاه با مدل های جدید خودرو و بسیاری از مارک های خودرو اتریش و اروپا، آشنا خواهید شد.
 - کنفرانس بین المللی محیط زیست و علوم طبیعی،
 این کنفرانس از 25 تا 26 ژوئن 2019 برگزار می­شود. این کنفرانس یک فروم مشترک است که نوآوری­های دانشگاهیان و کارشناسان صنعتی در زمینه محیط زیست و علوم طبیعی را  به مشارکت می­گذارد. هدف از آن، ارتقای فعالیت های پژوهشی و توسعه در محیط زیست و علوم طبیعی و ارتقای تبادل اطلاعات علمی بین محققان، حمایت کنندگان، مهندسین، دانشجویان و متخصصان محیط زیست در سراسر جهان است.
 - سنجش کارآیی ها و عملکرد نفت و گاز
 اندازه گیری و سنجش عملکرد نفت و گاز، که با رهبری سمینار آکسفورد بریتانیا، از 13 آگوست تا 17 آگوست در وین، اتریش برگزار می­شود. این کنفرانس شامل مواردی نظیر مرور و استفاده از اطلاعات عمومی در دسترس برای ارزیابی عملکرد کسب و کار شرکت های صنایع تولید الکتریسیته و انرژی E & P خواهد بود.
 - کنفرانس علمی با تمرکز بر بهترین فن آوری­ها در مورد لوازم بازیافت پذیر
 کنگره بین المللی بازیافت وسایل الکترونیک، مهمترین رویداد صنعت بازیافت است که تولید کنندگان بین المللی، بازیافت کنندگان، تولید کنندگان تجهیزات، انجمن بازیافت، بازسازی کننده ها، سازمان های استاندارد، سازمان های غیر دولتی، و بسیاری از علاقمندان این حوزه  را به هم پیوند می دهد.
 در سفر به اتریش، می­توانید از نمایشگاه های جذاب و مفید آن استفاده کنید.

مطالب مرتبط