x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-مکان های تاریخی در اتریش-go2tr

مکان های تاریخی در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مکان های تاریخی در اتریش-go2tr

بهترین مکان‌­های تاریخی و جاذبه های توریستی با امتیاز بالا را در سفر به اتریش در لیست بازدیدهای خود خواهید داشت.
 کاخ سلطنتی اتریش وین هافبورگ 
Hofburg Vienna،
 
قصر Hofburg یکی از مناطق دیدنی است که در وین واقع شده،  برای قرن ها مقر سلطنت اتریش،یعنی Habsburgs قدرتمند بوده­است. در حال حاضر رئیس جمهور وظایف دولتی را در همان اتاقی که  متعلق به امپراتور جوزف دوم بوده، انجام می دهد. تقریبا هر حاکم اتریشی از سال 1275 تاکنون به منظور افزودن یا تغییراتی در این کاخ، دستوراتی برای ساخت و یا بازسازی آن داده که منجر به ایجاد سبک­های مختلف معماری، از جمله گوتیک، رنسانس، باروک، روکوو و کلاسیسم در آن شده ­است.
 سالزبورگ التستاد 
Salzburg Altstadt،
 
در سفر به اتریش، از شهر زیبای سالزبورگ دیدن کنید. این شهر به عنوان محل اقامت اسقف اعظم، شاهزاده Archbishops، از اولین روزهای مسیحیت مرکز معنوی در اروپا بود. این شهر قدیمی توسط سنت روپرت در 690 میلادی تاسیس شد و تا اوائل 1100 میلادی محل اقامت اسقف اعظم بود. شاهزاده آرچبیشاپ، برخی از بهترین هنرمندان و معماران زمان خود را برای ساخت و تزئین کلیساها، اقامتگاه ها و صومعه ها را به کار گرفت و ساختمان هایی متشکل از سبک­های قرون وسطی و باروک یک بنای زیبا را بوجود آورده­اند و در حال حاضر یک میراث جهانی یونسکو شناخته شده است.
 کلیسای جامع گوتیک سنت استفان (
Stephansdom
 
این کلیسا یکی از مراکز شاخص در مرکز شهر قدیمی وین است. بنای این کلیسا به قرن 12ام می­رسد ولی طی قرن های سیزده و چهارده بازسازی­ها و ساخت وسازهای گوناگونی در این کلیسا انجام شده است.  دروازه عظیم و برجهای بلندی در این کلیسا ساخته شده که بلندترین آن برج 137 متری (Steffl) است. بعد از جنگ جهانی دوم، آسیب­‌های وارده به کلیسا بازسازی شد و برای بالارفتن به بالای برج آسانسور نصب شده ­است.