x
مشاوره مهاجرت:02143000021
تورهای تفریحی یک روزه اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تورهای تفریحی یک روزه اتریش

تورهای تفریحی یک روزه اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تور یک روزه اسکی در Kitzbühel
 
شهر جذاب و رومانتیک کیتزبوئل در کوه­های آلپ بین سالزبورگ و اینسبروک، که دیوارهای نقاشی شده آن معروف است، بدون شک یکی از زیباترین شهرهای اتریش است و با شکوه استراحتگاه های اسکی سوئیس، قابل مقایسه می­باشد. اما در کنار رویاهای اسکی بازان، این شهر دارای هتل های لوکس، بوتیک های جالب، ناهار خوری­ها و جلوه های سنتی است که برای اعضای خانواده که تمایل به اسکی ندارند مناسب است و هرچند روز که بخواهید می­توانید در اینجا اقامت کنید.
 پارک های طبیعی سالزبورگ
  در سفر به اتریش، می­بینید که پارک های طبیعی اتریش محل های شگفت انگیزی هستند که دارای عرفان خاصی هستند. کافی است یک بار آن را بگذرانید تا عمیقا تحت تاثیر عظمت زیبایی طبیعی و قدرت طبیعت قرار بگیرید. مناظر طبیعی محبوبیت زیادی در میان گردشگران سفر به اتریش دارد، که شامل دره­های وحشی، آبشارها و نواحی کوهستانی است که آب­های زلال در آن جریان دارد. اگر بخواهید، می توانید به غار یوچر  
Yocher  بروید و شکل های استالاگتیت­ها را تحسین کنید. یک روستای ماجراجویی با زمین های بازی و سواری برای کودکان ساخته شده است، بنابراین این پارک مناسب خانواده ها هم می­باشد.
 دریاچه نویزیدل 
Neusiedl
 
دریاچه نویزیدل در فاصله یک ساعت از شهر وین قرار دارد که به عنوان منطقه ساحلی اتریش شناخته شده است. اینجا یک محل عالی برای گردش خانوادگی است، دریاچه دارای چندین ساحل کوچک و نقاط مختلف پیک نیک است. حتی ورزش های آبی مانند موج سواری برای بزرگسالان و نوجوانان، وجود دارد.