x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در اتریش-go2tr

جاذبه های طبیعی در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در اتریش-go2tr

گردشگران در سفر به اتریش از ویژگی های‌شگفت انگیز این کشور بازدید می­‌کنند و با جاذبه­‌های طبیعی و جنبه‌های فرهنگی و هنری و حوادث مذهبی مردم آن همراه می­‌شوند.
 پیست اسکی Kitzbühel 
یکی از بهترین مکان های اسکی در سفر به اتریش ، شهر مشهور و  پر رفت و آمد کیتزبوئل بوده، که عاشقان برف در اتریش را به این  شهر با 170 کیلومتر از مسیرهای اسکی می­کشاند. در مسیر این دامنه ها که دارای کلبه های کوهستانی کوچک هستند، اسکی بازان می توانند برای خوردن غذاهای تازه و تنقلات سنتی آلپ و نوشیدنی های گرم، توقف کنند. در این سایت­ها سالانه سخت ترین مسابقات اسکی روی زمین برگزار می­گردد. پیست اسکی Kitzbühel دارای سطح بالایی از مهارت بین سه منطقه اسکی است و مهارت­های کمتر به نواحی Bichlalm و freeriders اختصاص داده شده است. اما Kitzbühel فقط برای اسکی بازان نیست. دیدنی ­ها و سرگرمی­های بسیاری همانند دیگر روستاهای آلپ، برای گردشگران دارد.
 مسیر جاده Grossglockner به فرانتس Josefs-Hhehe
 یکی از بزرگترین جاده های کوهستانی در اروپا است. گرچه امروزه اهمیت آن به عنوان یک مسیر اصلی آلپ کاهش یافته است، ولی هنوز هم یک بزرگراه پرشکوه و محل بلندترین کوه اتریش و یکی از جاذبه های برجسته گردشگری کشور می­باشد. در طول 220 کیلومتری این جاده، از کوه هایی با ارتفاع بیش از 2000 متر، بازدید کنید و از تونل شیب­دار Hochtor  با درازای بیش از 5 هزار متر عبور کنید و سپس به سمت دره‌­های دوردست سفر نمایید.