x
مشاوره مهاجرت:02143000021
وسایل ضروری برای سفر به اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وسایل ضروری برای سفر به اتریش

وسایل ضروری برای سفر به اتریش | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کوله پشتی
 سعی کنید یک کوله پشتی بزرگ در سفر همراه داشته باشید در گردش های روزانه و خریدها به راحتی آن را با پشت خود حمل می­کنید. دیگر وسایل ضروری خود را که نیاز دارید می­توانید در کوله پشتی بگذارید.

کیف کمری یا کیف بند دار
 برای حمل پول، کارت‌های وسایل حمل و نقل عمومی و سایر مدارک شناسایی مثل کپی پاسپورت، داشتن این گونه کیف بسیار ایمن است و دسترسی به آن آسان می­باشد.

موبایل
 از ضروریات سفر به اتریش، ایجاد ارتباط با همسفران تور اتریش و یا خویشاوندان در ایران می باشد. از ارتباطات اینترنتی به راحتی می­توانید برای ارتباطات خود، استفاده کنید.

دوربین عکاسی
اگر به عکاسی و گرفتن عکس های حرفه ای علاقه دارید داشتن دوربین حرفه ای از ضروریات است. به هرحال می­توانید از دوربین موبایل خود نیز در مواقع ضروری استفاده کنید. همراه داشتن کارت حافظه اضافی نیز پیشنهاد می­‌شود.

لباس مناسب
 شما برای هر شرایط آب و هوایی در سفر به اتریش، نیاز به لباس های متنوع خواهید داشت. حتی در تابستان ممکن است چند روز بارانی باشد و یا زمانی که در کوه ها و طبیعت می­گذرانید، هوا خیلی سرد می شود. برای فصل زمستان لباس گرم و کفش­های مناسب با خود ببرید.

لوازم ورزشی
اگر جهت مقاصد ورزشی مثل اسکی در فصل زمستان قصد سفر دارید و یا برای هرگونه فعالیت ورزشی در حین سفر، لباس مناسب، کفش و وسایل ورزشی خود را همراه ببرید.