کشور برونئی

کشور برونئی از کشورهای کوچک آفریقا محسوب می‌شود به طوری که به آبهای آزاد راهی ندارد و دارای آب و هوای استوایی است. این کشور بخشی از کافت آلبرتی محسوب می‌شود و در امتداد غربی کافت شرق آفریقا قرار گرفته است. اینطور که مشخص است کشور برونئی بر روی فلاتن تپه ماهوری واقع شده است و دارای ارتفاعات مخصوص به خود است. این کشور دارای قله‌های بلندی بوده و شامل ارتفاعات ۲۶۸۵ متری می‌شود. سرچشمه رودخانه نیل در استان بوروری قرار گرفته است و از طریق دریاچه ویکتوریا به آب‌های بالا دسترسی دارد. می‌دانیم که دریاچه ویکتوریا یکی از دریاچه‌های بزرگ بسیار ارزشمند محسوب می‌شود و در جنوب غربی کشور برونئی قرار گرفته است. اقتصاد کشور برونئی در شرایط تولید ناخالص داخلی به مرز ۳۸۹/۶ میلیارد دلار رسیده است.

کشور برونئی از کشورهای کوچک آفریقا محسوب می‌شود به طوری که به آبهای آزاد راهی ندارد و دارای آب و هوای استوایی است. این کشور بخشی از کافت آلبرتی محسوب می‌شود و در امتداد غربی کافت شرق آفریقا قرار گرفته است. اینطور که مشخص است کشور برونئی بر روی فلاتن تپه ماهوری واقع شده است و دارای ارتفاعات مخصوص به خود است. این کشور دارای قله‌های بلندی بوده و شامل ارتفاعات ۲۶۸۵ متری می‌شود. سرچشمه رودخانه نیل در استان بوروری قرار گرفته است و از طریق دریاچه ویکتوریا به آب‌های بالا دسترسی دارد. می‌دانیم که دریاچه ویکتوریا یکی از دریاچه‌های بزرگ بسیار ارزشمند محسوب می‌شود و در جنوب غربی کشور برونئی قرار گرفته است. اقتصاد کشور برونئی در شرایط تولید ناخالص داخلی به مرز ۳۸۹/۶ میلیارد دلار رسیده است. به طور کلی این وضعیت تولید ناخالص داخلی در حدود ۴۴ درصد به بخش کشاورزی وابسته است و تنها ۹.۲۰ درصد آن در بخش صنعت دخالت داشته است بیش از ۱.۳۴ درصد نیز در بخش خدمات رویت می‌شود مشخص است که تولید در بخش در بخش خدمات نیاز به پیشرفت و البته ک سرمایه‌های بیشتری دارد در سال‌های اخیر وضعیت اقتصادی کشور بروندی رشد خوبی داشته است اما اینطور که پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد اقتصاد این کشور وابسته به منابع مالی ارزیابی خواهد شود.

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی برونئی

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی برونئی

اقتصاد کشور برونئی در شرایط تولید ناخالص داخلی به مرز ۳۸۹/۶ میلیارد دلار رسیده است. به طور کلی این وضعیت تولید ناخالص داخلی در حدود ۴۴ درصد به بخش کشاورزی وابسته است و تنها ۹.۲۰ درصد آن در بخش صنعت دخالت داشته است بیش از ۱.۳۴ درصد نیز در بخش خدمات رویت می‌شود مشخص است که تولید در بخش در بخش خدمات نیاز به پیشرفت و البته ک سرمایه‌های بیشتری دارد در سال‌های اخیر وضعیت اقتصادی کشور برونئی رشد خوبی داشته است اما اینطور که پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد اقتصاد این کشور وابسته به منابع مالی ارزیابی می‌شود. محصولات صادراتی در این کشور بیشتر در بخش قهوه و چای و شکر و همینطور پنبه یکی از بخش‌های اقتصادی بسیار مهم در کشور بروندی محسوب می‌شود شکر و پنبه به کشورهای سوئیس با درصد ۷.۳۳ درصد رویت شده است صادرات به انگلیس در حدود ۲.۱۲ درصد بوده و پاکستان در این زمینه در رتبه ۵.۸ درصدی دنبال شده است. اینطور که مشخص است صادرات به کشور روندا به مرز ۳.۵ درصد رسیده است کشور مصر در کشور بروندی مرز ۲.۴ درصدی را دنبال کرده است. مشخص است که صادرات در این کشور وابستگی‌های گسترده‌ای دارد بخش‌های صادراتی در این کشور می‌تواند پذیرش منابع مالی دقیق و اصولی را شامل شود. اقتصاد و منابع مالی در این کشور می‌تواند در زمینه اصولی دنبال شود البته که درآمدزایی در این کشور می‌تواند ارزش در بخش بانکداری را نیز پیش بینی کند.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های برونئی

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های برونئی

محصولات وارداتی در کشور برونئی وابسته به کالاهای اساسی و نفت و یک سری محصولات پتروشیمی صورت می‌گیرد البته که واردات یک سری محصولات در این زمینه به واسطه مواد غذایی ارزیابی می‌شود. واردات بیشتر از کشورهای عربستان سعودی است و رتبه ۶.۱۲ درصدی را شامل شده است از سوی دیگر واردات از کشور کنیا با رتبه ۲.۸ درصد را شامل می‌شود و روال وارداتی از کشور ژاپن نیز رتبه ۸.۷ درصد است. رتبه وارداتی برای از کشور روسیه به کشور بروندی نیز ۷.۴ درصد پیش بینی شده است البته که رتبه‌های جهانی در این کشور می‌تواند وابسته به اصول حرفه‌ای دنبال می‌شود این کشور در راستای رسیدن به بخش‌های جهانی مشخص رتبه‌بندی‌های دقیقی را شامل شده است. رتبه‌های جهانی در این کشور در زمینه انواع محصولات پیش بینی می‌شود مثلاً محصولات صادراتی به کشور برونئی اغلب از نظر اقتصادی و نرخ توسعه به رشد خوبی رسیده است. در این کشور یک سری قوانین وجود دارد که رتبه‌های جهانی و دقیقی را شامل می‌شود. نیروی کار در این کشور خود یک بخش رتبه‌بندی محسوب می‌شود. نیروی کار در این کشور به مرز ۳ میلیون نفر رسیده‌اند و بیش از ۹۳ درصد از آن‌ها در بخش کشاورزی فعالیت می‌کنند مشخص است که رتبه‌های جهانی در این کشور در نظام بانکداری پیگیری‌های بهتری را شامل شده است. در کشور بروندی یک سری رتبه‌های ملی گزارش شده است که بیشتر در زمینه ساخت و ساز و عمران است عمران در این کشور خود نیاز به سرمایه گذاران خارجی در بخش‌های مختلف دارد و وضعیت ساخت و ساز بر اساس جدیدترین عملکردهای دولتی پیش بینی می‌شود.

نوع حکومت و ساختار سیاسی برونئی

نوع حکومت و ساختار سیاسی برونئی

در کشور برونئی سیاست به این صورت است که رئیس جمهور قدرت را در دست دارد و می‌تواند رئیس حکومت نیز باشد و البته که رئیس دولت نیز محسوب می‌شود وظایف سه‌گانه برای بخش‌های حکومتی در کشور برونئی خود شامل مسائلی است که گاهاً با اعتراض مردم روبرو می‌شود مردم در این کشور معتقد هستند که رئیس جمهور نمی‌تواند از پس همه بخش‌های حکومتی بر آید مشخص است که این روال می‌تواند ساختار سیاسی دقیقی را شامل شود. کشور برونئی دارای دو مجلس است، مجلس سنا و ملی که هر یک دارای قوانین مخصوصی هستند. قدرت اجرایی در این کشور به دست دولت پیش بینی می‌شود دولت همه سعی خود را می‌کند که قانون‌گذاری بین دو مجلس را به صورت دقیق تقسیم کند. در اقتصاد این کشور یک سری بخش‌ها مهم است و سیاست نیز به صورت الزامی در آن دخالت دارد. مشخص است که وضعیت سیاسی و اقتصادی در این کشور می‌تواند در بخش‌های خدماتی نیز رویت شده باشد. سیاست کشور برونئی وابستگی گسترده‌ای به بخش قانونگذاری دارد. قانون‌هایی که در کشور بروندی به ثبت می‌رسد بدون هماهنگی با مردم است و حتی مشخص نیست که در انتخاب رئیس جمهور در این کشور مردم چقدر نقش دارند این موضوعات بسیار مشکل ساز شده است و مردم معتقد هستند که دوگانگی بین خود و گروه‌های سیاسی کشور ایجاد شده است. در کشور بروندی یک سری کالاهای اساسی دیده می‌شود که با توجه به محدودیت گمرکی در ورود و خروج دچار سختی هستند و سیاست در این زمینه بسیار نقش دارد.

پایتخت و ۹ شهر بزرگ برونئی

پایتخت و 9 شهر بزرگ برونئی

شهر کانکوزو پایتخت کشور برونئی بوده و البته که یکی از ۱۸ استان مشهور و معتبر در این کشور محسوب می‌شود. این شهر مرکز استانی هم نام با خود بوده و البته که مساحت مشخصی را شامل شده است.

نگوزی شهری در استان نگوزی بوده و در کشور برونئی قرار دارد بیش از ۱۴ هزار نفر در این شهر زندگی می‌کنند. اینطور که مشخص است جمعیت گردشگری این شهر به نسبت سایر شهرها بیشتر است. در سال‌های اخیر یک سری مناطق گردشگری در کشور بروندی رویت شده است که بیشتر به همین منطقه مربوط هستند.

روتانا شهری در این کشور وابسته به فضای گردشگری مشخص است. این شهر توانسته در زمینه اصول گردشگری از جدیدترین ایده‌های روز دنیا استفاده کند. روتانا یک شهر بسیار جذاب و دیدنی است که مردمان آن اهمیت زیادی به تفریح می‌دهند بسیار هزینه در این راستا پرداخت می‌کنند و این رویه به صورت کاملاً دقیق دنبال می‌شود. این شهر دارای مرز‌های مشخصی است و یکی از بهترین مناطق برای بازدید‌های چند بخشی است.

بوروی شهری در استان بوروری بوده و البته که جمعیتی وابسته به دوره‌های قبل دارد این شهر در زمینه تحصیلی خوب عمل کرده و روند تحصیلی بسیار منظمی را شامل شده است. بوروی یکی از شهرهای خوب با شرایط اقتصادی مطلوب محسوب می‌شود.

کاروزی شهری در استان کاروزی بوده و در حدود ۳ هزار جمعیت را شامل شده است. این شهر به طور کلی وابسته به فضای تحصیلی مشخص دنبال شده است و در لیست شهرهایی قرار دارد که وابسته به امکانات سایر شهرها پیش بینی می‌شود.

شرکت های ایرانی در برونئی

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در برونئی

بیشترین شرکت‌های خارجی در پایتخت کشور برونئی یعنی شهر بوجومبورا قرار دارد اینطور که مشخص است همه جریان‌های اقتصادی وابسته به پایتخت این کشور صورت می‌گیرد مشخص است که برخی از شرکت‌های ایرانی در کشور بروندی از چند سال گذشته تا به امروز فعالیت خود را متوقف کرده‌اند. در این کشور بیشترین شرکت‌های خارجی در زمینه بسته‌بندی چای و صادرات آن صورت می‌گیرد چای و محصولات وابسته به آن در کشور بروندی یک اصل مهم محسوب می‌شود. اینطور که مشخص است مواد غذایی در این کشور نیز یک محصول پر اهمیت است و در لیست محصولاتی قرار دارد که افراد می‌توانند از طریق آن درآمدزایی داشته باشند این محصولات در دوره‌های زمانی مختلف مورد حمایت گروه‌های مخصوصی قرار گرفته است مردم برای استفاده از فضای درآمدزایی در شرکت‌های خارجی کشور بروندی این نظر را دارند که برخی از شرکت‌ها می‌توانند با جذب نیروهای خارجی نیز اقدام کنند این اقدامات سبب می‌شود که فعالیت در بخش‌های گسترده‌تری صورت بگیرد. شرکت‌های سرمایه‌گذاری در کشور بروندی بسیار کم هستند و سرمایه‌گذاری در این کشور در بخش‌های مواد غذایی و پتروشیمی صورت می‌گیرد برای سرمایه‌گذاری در کشور بروندی نیاز است که عملکردهای دولتی پیش بینی شود البته که مردم برای داشتن یک پروسه سرمایه‌گذاری قوی نیاز است که دو شاخص علمی را ارزیابی کنند. در این کشور یک سری بخش‌ها هستند که می‌تواند برای سرمایه‌های کلان استفاده شود.

عجایب برونئی

عجایب برونئی

رودخانه روزیزی یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری در سفر به برونئی محسوب می‌شود و صدها هزار نفر از دیدن آن لذت می‌برند، این رودخانه دارای ۷۷۱ کیلومتر طول بوده و به طور کلی وابسته به دریاچه‌های مخصوص است. قایق سواری در این بخش یکی از تفریحات بسیار خوب محسوب می‌شود این زیستگاه امروزه در حال تخریب بوده و این موضوع بسیار پر اهمیت است.

پارک ملی کیبریا یکی از پارک‌های جذاب و دیدنی در کشور برونئی است که به طور کلی وابسته به انواع گونه‌های جانوری پیش بینی می‌شود. این پارک دارای انواع گونه‌های جانوری مانند فیل و شیر و کرگدن بوده و تورهای سافاری گسترده‌ای را پوشش می‌دهد.

کوه‌ها از دیگر مکان‌های طبیعی در کشور برونئی محسوب می‌شوند بازدید از این کوه یک روز کامل زمان نیاز دارد این کوه دارای ارتفاع ۲ هزار و ۶۰۰ متری بوده و یکی از مرتفع‌ترین نقاط کشور بروندی به شمار می‌آید. تورهای محلی و نقاط گردشگری گسترده‌ای در این بخش وجود دارد.

پارک ملی روووبو دارای مساحتی در حدود ۵۷۷ کیلومتر مربع بوده و در لیست بزرگترین پارک‌های ملی کشور برونئی قرار دارد این پارک دارای جاذبه‌های دیدنی بسیار خوبی است و در فصول گرم مورد بازدید قرار می‌گیرد.

جاذبه‌های طبیعی در این پارک ارزش مخصوصی دارد البته که مهمترین قسمت این پارک وابسته به منابع طبیعی رویت می‌شود. هر یک از موقعیت‌های طبیعی در این کشور می‌تواند شرایط خاص خود را شکل دهد مشخص است که این پارک یکی از بهترین مکان‌های گردشگری خواهد بود.

خلاصه تاریخ برونئی

خلاصه تاریخ برونئی

کشور بروندی در سال ۱۹۹۳ الی ۲۰۰۶ به یک جنگ داخلی همه گیر تبدیل شده بود به طوری که نیروهای ارتشی در هم غلطیده و این روند سبب شده است که تونسی‌ها درگیری‌های قومی را شامل شوند. اینطور که مشخص است درگیری‌های قومی در این دوره سبب شده است که جان بیش از ۳۰۰ هزار نفر گرفته شود.

پس از اینکه رئیس جمهور کشور برونئی یعنی ملشیور اندادایه به دست افسران توتسی به قتل می‌رسد در فاصله ده روز ده‌ها توتسی به قتل رسیده و تاریخ کشور بروندی در همین شرایط رویت می‌شود. وی اولین رئیس جمهوری بود که ۴ ماه پیش از کشته شدن همسایه‌های رواندا توانست نسل کشی در این کشور را مورد بررسی قرار دهد. در تاریخ کشور بروندی قراردادهایی وابسته به صلح آروشوا رویت شده است و حزب سیاسی در این زمینه انجمن قدرت دفاع از خود را شکل داده است. نیروهای ملی آزادی در این زمینه حمایت‌های جنبشی را شامل شده‌اند و واقع گرایی مذهبی و آزادی خواهی به نوبه خود مورد ارزیابی قرار گرفته است. توتسی‌ها مسئولیت قتل عام گروه‌های مختلفی را در نظر داشته  و این روند سبب شد تا اصول تاریخی مشخص دنبال شود. البته که شرایط تاریخی در این راستا بر اساس عضو انجمن‌های ملی پیش بینی شده است و شرایط تاریخی نیز به صورت دقیق و کاربردی پیش بینی می‌شود. ۱۵۲ پناهنده اهل کنگو در اردوگاه‌های گاتومبا به قتل رسیده و این روند سبب شد تا گروه‌های انتخاباتی نیز خود را وابسته به اقتصاد بدانند و مسیر علمی خوبی را شامل شوند.

خلاصه ای از جغرافیای برونئی

خلاصه ای از جغرافیای برونئی

کشور برونئی از کشورهای کوچک آفریقا محسوب می‌شود به طوری که به آبهای آزاد راهی ندارد و دارای آب و هوای استوایی است. این کشور بخشی از کافت آلبرتی محسوب می‌شود و در امتداد غربی کافت شرق آفریقا قرار گرفته است. اینطور که مشخص است کشور بروندی بر روی فلاتن تپه ماهوری واقع شده است و دارای ارتفاعات مخصوص به خود است. این کشور دارای قله‌های بلندی بوده و شامل ارتفاعات ۲۶۸۵ متری می‌شود. سرچشمه رودخانه نیل در استان بوروری قرار گرفته است و از طریق دریاچه ویکتوریا به آب‌های بالا دسترسی دارد. می‌دانیم که دریاچه ویکتوریا یکی از دریاچه‌های بزرگ بسیار ارزشمند محسوب می‌شود و در جنوب غربی کشور بروندی قرار گرفته است. زمین‌های بوروندی بیشتر زراعتی هستند و البته که جمعیت سکونت در بخش‌های روستایی منطقه بسیار زیاد است. فرسایش خاک و همینطور زیستگاه‌های موجود در این ناحیه نشان می‌دهد که محافظت برای حیات وحش بسیار گسترده است.

همه زیستگاه‌های کشور برونئی مورد تغییر قرار گرفته است مشخص است که این کشور برای سال‌های آینده دیگر نمی‌تواند برای بسیاری از حیوانات گزینه خوبی باشد محاظفت از حیات وحش در این کشور وابسته به عملکردهای مشخص دنبال می‌شود البته که هر یک از شهرهای کشور برونئی دارای شرایط جغرافیایی مخصوص به خود هستند. قیمت فرانک کشور برونئی بر اساس موقعیت شهری فرق دارد. محافظت از بخش‌های شهری بیشتر از مناطق روستایی اهمیت دارد. کوه‌ها در ارتفاعات قرار گرفته است و البته که موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی دارد. تعیین نرخ فرانک کشور برونئی به عهده دولت است.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری برونئی

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری برونئی

سیلونه کینیگی یک سیاست مدار اهل کشور برونئی است. او یک دوره رئیس جمهور این کشور بوده است و در دانشگاه‌های زیادی نیز تدریس کرده است. وی همیشه در زمینه کار و فعالیت شرایط مشخصی را در نظر گرفته است. سیلونه کارآفرینی را بسیار قبول داشت و سعی می‌کرد زمان زیادی صرف کارآفرینی در کشور برونئی نماید او زاده کشور برونئی است و در دوره‌های مختلف فعالیت‌های فرهنگی و هنری گسترده‌ای داشته است. او به صورت جدی تلاش کرده است که در زمینه نخست وزیری نیز به رشد برسد البته که موفق نبوده است. اینطور که مشخص است سیلونه در زمینه علمی و ادبی بسیار ایده آل فکر می‌کرد وی ادبیات را دوست داشت و زمان زیادی برای ادبیات در نظر می‌گرفت او سعی داشته در زمینه تحصیل وابسته به یک سری از دانشگاه‌ها پیش بینی‌های دقیقی داشته باشد. او در هر شرایط تلاش خود را کرد تا بتواند فعالیت شخصی در بین جذب‌ها را به شکل ایده آل دنبال کند و البته که بسیار موفق بوده است.

ملچیور ندادایه یک سیاستمدار اهل کشور برونئی است او توانست جایزه بین المللی حقوق بشر قذافی برای خود به ثبت برساد او همیشه در زمینه کارهای سیاسی شرایط خوبی را پیش بینی کرده است. وی تلاش خود را کرد که وابسته به گروه‌های علمی یک سری ساختار اقتصادی ایجاد نماید.

کشورها و مناطق وابسته برونئی

کشورها و مناطق وابسته برونئی

کشور برونئی با رواندا از بخش‌های شمالی و با تانزانیا از بخش جنوب همسایه است. این کشور با جمهوری دموکراتیک کنگو نیز از سمت غرب همسایه است و همه این کشور‌ها در اشغال کشور بروندی بسیار دست داشته‌اند. کشور برونئی در سال ۱۹۶۱ استقلال خود را اعلام کرد. این روند تا به امروز سبب شد تا اختلاف زیادی بین مردم توتس و هوتو ایجاد نماید به هر صورت این اختلاف‌ها هنوز ادامه دارد. در حال حاضر دو گروه توتس و هوتو در این کشور در شرایط آتش‌بس هستند که البته شرایط ناپایدار اعلام شده است. اینطور که مشخص است این کشور در سال ۱۹۰۳ تحت اشغال آلمان بوده است و در جنگ جهانی اول نیز تحت سلطه بلژیک قرار گرفته است. کشور بروندی از قرن شانزدهم توانست پادشاهی مستقل خود را در قاره آفریقا اعلام کند اما پس از این دوره شرایط اشغالی زیادی برای کشور بروندی ایجاد شد که با دردسرهای گسترده‌ای همراه بوده است. مشخص است که کشور بروندی در لیست کشورهایی قرار دارد که هرگز تصمیم درست حکومتی را به اجرا در نیاورده است. پرچم کشور بروندی در سال‌های اخیر با تغییرات طراحی گسترده‌ای همراه بوده است یک سری طراحی‌هایی که شاید در ابتدا بی‌معنی به نظر برسد اما نشان از اهمیت کشور بروندی برای کشورهای همسایه است. استفاده از رنگ سبز و قرمز در پرچم این کشور خود یک موضوع بسیار مهم در روند سیاسی ایجاد کرده است به طوری که گروه‌های سیاسی این اعتقاد را دارند که چنین رنگ‌هایی می‌تواند نظام اقتصادی کشور برونئی را تحت تأثیر قرار دهد. در این کشور پرچم توسط یک فرد آلمانی در دوره استعمار طراحی شده است.

فرهنگ مردم برونئی

فرهنگ مردم برونئی

کشور برونئی در حدود ۹ میلیون نفر جمعیت دارند و بیشتر مردم این کشور ترجیح می‌دهند که در پایتخت آن زندگی کنند مشخص است که وضعیت فرهنگی شهرهای بزرگ و کوچک با هم فرق دارد. مردم شهرهای بزرگ دوست دارند فرزندانی با سواد داشته باشند و سواد علمی برای این افراد بسیار پر اهمیت است این موضوع در جوامع روستایی به ندرت دیده می‌شود و کودکان در جوامع کوچک سعی می‌کنند تنها به خواندن و نوشتن اکتفا کنند و سعی می‌کنند فرهنگ زندگی در این راستا را پیش بینی کنند. امید به زندگی در این کشور برای بانوان ۵۲ سال اعلام شده است این موضوع نشان می‌دهد که بانوان کمتر خود را درگیر کارهای دشوار می‌کنند امید به زندگی آقایان در حدود ۵۰ سال است.

فرهنگ زبانی در این کشور بسیار جالب است، زبان کشور بروندی به صورت رسمی کیروندی اعلام شده است، اما برخی از مردم زبان فرانسوی را یک زبان خوب برای صحبت می‌دانند فرهنگ زندگی در این گروه‌ها پیش بینی می‌شود البته که فرهنگ زبانی در این کشور نشان می‌دهد که مردم دو دسته هستند، ۸۵ درصد از مردم هوتو هستند و ۱۴ درصد نیز توتسی هستند مردم هوتو اغلب لباس‌های رسمی و مخصوص و به خود دارند سعی می‌کنند لباس‌هایی به تن کنند که تفاوتشان با سایر افراد مشخص شود اما مردم توتسی اغلب سعی می‌کنند لباس‌های چند رنگ استفاده کنند و قانون خاصی برای حجاب کشور بروندی رویت نمی‌شود. از یاد نبرید که در فرهنگ زبانی این کشور مردم شعرخوانی را بسیار دوست دارند و زمان زیادی صرف شعر خوانی می‌کنند.

پیشرفت در برونئی

پیشرفت در برونئی

اگر دقت کنید در سال‌های گذشته بسیاری از خانه‌ها بدون سند هستند، خانه‌هایی که سند نداشتند پس از دوره‌ای در شهرداری به مشکل بر خورده و بسیاری از املاک از دست صاحبانشان خارج می‌شد اما امروزه پیشرفت خوبی در بخش املاک کشور بروندی صورت گرفته است به صورتی که قوانین مشخص پیشرفتی در این کشور سبب شده تا بسیاری از املاک بتوانند از نظر سند زنی در شرایط خوبی قرار بگیرند. سند زنی بسیاری از املاک در این کشور می‌توانند شاخص‌های روتینی داشته باشد. پیشرفت در کشور بروندی در راستای برخی از موارد تحصیل در برونئی نیز گزارش شده است دیگر تحصیل در این کشور تنها به شهرهای بزرگ و پایتخت محدود نمی‌شود و شهرهای کوچک نیز دانشگاه و موسسه‌های تحصیلی مخصوص به خود دارند اینطور که مشخص است پیشرفت در زمینه مراکز پژوهشی و علمی نیز رویت می‌شود.

در کشور برونئی یک سری روال پیشرفته در زمینه نظام سپرده بانکی نیز دیده می‌شود. سپرده‌های بانکی در این کشور اغلب از نظر مالی در شرایط خوبی هستند مردمی که سعی می‌کنند از سپرده‌های بانکی کشور برونئی استفاده کنند این شانس را دارند که به سادگی به سود خوبی برسند و سرمایه‌های حاصل را در داخل کشور برونئی به کار بگیرند مشخص است که در این کشور دوره‌های صدور وام با کارمزد مشخص نیز رویت شده است.

در کشور برونئی هر شخص این امکان را دارد که بتواند از نظر سرمایه به دولت کمک کند و دولت نیز به وی این امکان را می‌دهد که سهام خریداری کند.

قوانین عمومی در برونئی

قوانین عمومی در برونئی

اگر به قوانین مربوط به ثبت شرکت در برونئی دقت شود یک موضوع با قوانین ثبت شرکت در سایر کشورها فرق دارد. اول اینکه برای ثبت شرکت در این کشور مردم باید حامی مالی داشته باشند حامی مالی می‌بایست سپرده طولانی مدت در کشور برونئی داشته باشند و سود سپرده در این راستا ارزیابی شده باشد. مشخص است که در قوانین کشور برونئی بخش بانکداری بیشتر از سایر بخش‌ها مورد حمایت و ارزیابی قرار گرفته است. در این کشور یک سری بانک‌ها هستند که از نظر مالی شرایط خوبی ایجاد می‌کنند و سبب می‌شود که افراد با اندوخته خود ثبت شرکت داشته باشند ثبت شرکتی که حمایت‌های مالی مشخصی را شامل می‌شود اغلب می‌تواند از نظر اقتصادی نیز پیش بینی شده باشد. در قوانین این کشور برخی از بخش‌ها هستند که هنوز به صورت شخصی فعالیت می‌کنند.

کمترین میزان درآمد جهانی در این کشور سبب شد تا قوانین مالیاتی کمی سخت‌تر شود در قوانین مالیاتی که در کشور برونئی دیده می‌شود کسانی که به عنوان یک خارجی سعی می‌کنند در این کشور فعالیت داشته باشند باید درصد بیشتری از مالیات را پرداخت کنند. مالیات در زمینه صنعت بیشتر از خدمات است. این موضوع به دلیل محدودیت در زمینه خدماتی است مشخص است که مالیات در این کشور می‌تواند در بخش کشاورزی نیز لحاظ شود و البته که کشاورزی خود دارای پوشش مالی مشخص از سوی دولت است. خدمات نیاز به سرمایه‌گذاری‌های خارجی چند بخشی دارد و قوانینی که در این راستا رویت شده بیشتر در بخش بیمه و بانکی دیده می‌شود.

 دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
۵۰ نفر از مشاوران ما در حال حاضر آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید تماس