x
مشاوره مهاجرت:02143000021
آمار مهاجران به کانادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجران به کانادا

آمار مهاجران به کانادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا دارید اما نمی‌دانید آمار مهاجران ایرانی در این کشور به چه صورت است می‌توانید این بخش را مطالعه نمایید. آمار ارائه شده برای سال 2018 است و قصد ما این است که جدیدترین اخبار در این زمینه ارائه شود. اغلب افرادی که کانادا را برای زندگی انتخاب می‌کنند با هدف تحصیل وارد این کشور شده‌اند و در سال 2018 آمار مهاجرت به این کشور با هدف تحصیل و ویزای تحصیلی بیش از 50 درصد است این آمار نشان می‌دهد که اغلب جوانان علاقمند زندگی و تحصیل در کانادا هستند بنابراین سهم بزرگی از هدف مهاجرت به کانادا مربوط به تحصیل است این رقم از سال 2010 تا به امروز با سیر صعودی همراه بوده است. اقامت کانادا نیاز به بررسی‌های دقیق دارد.

یافتن شغل مناسب در کانادا کار ساده‌ای نیست اما مهاجرت به کانادا با هدف کسب و کار دومین دلیل ورود به این کشور بوده و آمارها نشان می‌دهد که مهاجرت به کانادا با هدف کار بیش از 30 از مهاجران را پوشش داده است.

سرمایه‌گذاری یکی از روش‌های بسیار آسان و مطمئن ورود به کشور کانادا است اما به دلیل نیاز به گردش مالی گسترده این روش نسبت به روش‌های دیگر از درصد کمتری برخوردار است و نرخ 17 درصدی برای مهاجرت به کانادا با هدف سرمایه‌گذاری گزارش شده است. کانادا از دسته کشورهایی است که در زمینه ویزای توریستی کمی سخت‌گیرتر است و علت آن نیز مشخص است به هر حال اغلب کسانی که به کانادا سفر می‌کنند به بهانه گشت و گذار وارد خاک آن شده و دیگر خارج نمی‌شوند بنابراین واضح است که صدور ویزای توریستی این کشور دشوار باشد. کار در کانادا به چندین پارت تقسیم می‌شود.مهاجرت به کانادا می تواند آسان باشد کافی است همه چیز در نظر گرفته شود.