x
مشاوره:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-روش‌ های مهاجرت به کانادا-go2tr

روش‌ های مهاجرت به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-روش‌ های مهاجرت به کانادا-go2tr

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به عنوان مثال یکی از روش‌های بسیار مهم مهاجرت به کانادا با هدف سرمایه‌گذاری است. یک اصل را به طور دقیق برای بار اول در این بخش بررسی می‌کنیم در نظر داشته باشید که به طور کلی افرادی که قصد سرمایه‌گذاری خرید ملک، ثبت شرکت و همینطور کار و کارآفرینی را دارند استان کبک را انتخاب می‌کنند در بخش‌های بعد توضیح داده می‌شود که چرا استان کبک یک انتخاب هوشمندانه محسوب می‌شود. در این استان پتانسیل سرمایه‌گذاری بسیار زیاد وجود دارد.

از دیگر روش‌های مهاجرت به کانادا می‌توانید کارآفرینی استانی باشد. استفاده از واژه استانی در این بخش عمدأ آمده است تا متوجه شوید هر یک از استان‌های این کشور شرایط مربوط به خود را برای کارآفرینی دارند و شرایط هرگز یکسان نخواهد بود. این گزینه مخصوص افرادی است که دارای تجربیات مدیریتی بسیار عالی در بخش‌های تجاری و همینطور کشاورزی هستند.

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص از دیگر روش‌های موجود است که البته در لیست مهاجرت‌های کاری قرار می‌گیرد. در این روش آنچه اهمیت دارد تخصص فرد و همینطور سواد وی است.

ویزای تحصیلی و دانشجویی از دیگر روش‌های مهاجرت به کانادا محسوب می‌شود که در لیست روش‌های سریع نیز قرار می‌گیرد. اقامت در این روش موقتی است و مربوط به طول تحصیل افراد خواهد بود.

در صورت همراهی والدین ریسک پذیرش ویزا تا 100 درصد افزایش پیدا میکند و بهتر است بچه ها 12 سال به بالا باشند که مشکل حضانت نداشته باشند یعنی در دوران دبستان فقط در صورت داشتن اقوام درجه یک در کانادا میتوان اقدام کرد.

همینطور روش‌های دیگر مانند ازدواج و تولد نیز می‌تواند برای مهاجرت به کانادا مناسب باشد. پناهندگی به کانادا از طریق  نیاز به بررسی پروسه‌های دقیق و حساس دارد و همینطور اقامت کانادا با اجاره‌خانه نیز پروسه زمان‌بری است.