x
مشاوره مهاجرت:02143000021
مهاجرت کاری کانادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت کاری کانادا

مهاجرت کاری کانادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت به کانادا از طریق کار باید شغل مناسب داشته باشید و ما سه روش مهم را در این بخش مورد ارزیابی قرار می‌دهیم. روش اول این است که یک پیشنهاد شغلی داشته باشید این روش به این شکل است که دعوتنامه‌ای از سوی یک کارفرما صادر می‌شود که در آن سمت کاری شما، حقوق موجود و همینطور شرایط کاری مشخص شده است. این روش به نوبه خود دشوار است و معمولاً یافتن کارفرما کار ساده‌ای نخواهد بود.

روش دوم مشهور به نیروی متخصص است. کشور کانادا از سال 2015 تا به امروز سیاست جدیدی در زمینه کار در نظر گرفته است به این معنی که این کشور برای مهاجرانی که دارای مهارت و یا تخصص در رشته و یا حرفه خاصی هستند طبق فاکتورهایی که از سوی دولت تعیین می‌شود می‌توانند ویزای کار اخذ نمایید. در نظر داشته باشید که فرد باید به امتیاز مورد نظر در این روش دست یابد. این روش اکسپرس اینتری نام دارد. در نظر داشته باشید که افراد برای اخذ ویزای کاری از این طریق باید حداقل 67 امتیاز در آزمون مهاجرت تخصص کانادا اخذ نماید. نیاز به مدرک آیلتس با نمره 6 بوده و همینطور میزان پس انداز مشخصی نیاز است. کاریابی در کانادا دشوار است همینطور هزینه اقامت در کانادا به چندین بخش تقسیم می‌شود.این روش همواره از روش های طولانی مدت بوده و سرنوشت پرونده تا 6 یا 7 سال هم نا مشخص باقی مانده.

خوداشتغالی سومین روش مهاجرت به کانادا از طریق کار محسوب می‌شود که این روش برای هنرمندان و ورزشکاران یک انتخاب بسیار خوب محسوب می‌شود. این روش برای کسانی که حرفه‌ای هستند بسیار عالی است. افرادی که متقاضیان این روش هستند باید توانایی ایجاد شغل برای خود را داشت باشند. این روش نیاز به مدرک زبان مشخصی ندارد. اقامت کانادا برای ایرانیان نیاز به مشاوره‌های قوی دارد. شرایط مهاجرت به کانادا باید یک به یک بررسی شود.فرد باید دارای سابقه ی حداقل دو ساله در زمینه ای فرهنگی هنری و یا ورزشی باشد و در زمینه فعالیت خود سرآمد باشد و تمکن مالی کافی برای ایجاد کسب و کار در کانادا را داشته باشد