مشاوره رایگان:021 43000 021
canada
کشور کانادا

اطلاعات کلی درباره کانادا

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

کانادا از دسته کشورهای مشهور جهانی در زمینه ثروت و منابع است. تنوع اقتصادی در این کشور بسیار زیاد است. کشور کانادا در واردات اقلام با دوام و فاسد نشدنی در جهان رتبه اول را دارد میانگین درآمد سالانه برای هر فرد در کشور کانادا بر حسب دلار در حدود 52129 اعلام شده است. شهر تورنتو از شهرهای مهم کشور کانادا محسوب می شود و کیفیت زندگی در این شهر بی نظیر است. تورنتو بیش از 2 میلیون جمعیت دارد و سی و پنجمین شهر مناسب برای زندگی در کانادا محسوب می‌شود. در سال 2018 میزان جمعیت این شهر رشد 5 درصد داشته باشد است. میانگین سنی مهاجرت به کشور کانادا عموما زیر 40 سال و بالای 20 سال اعلام شده است. کانوها بخش جدانشدنی از تاریخ و فرهنگ کانادا محسوب می‌شود. در این منطقه شناورهای چوبی زیادی وجود دارد که برای حمل و نقل استفاده می‌شود. این فضا سکوت عجیب و خوف انگیزی دارد.
 

نرخ بیکاری در بریتیش کلمبیا در حدود 5.8 اعلام شده است این در حالی است که سایر کشورهای اروپایی نرخ بیکاری بیشتری را اعلام نموده اند.

 کشور کانادا در واردات اقلام با دوام و فاسد نشدنی در جهان رتبه اول را دارد. کشور کانادا در زمینه تحصیل در زمینه های عملی و مهندسی در لیست ده کشور برتر قرار دارد. این کشور به طور کلی از دسته کشورهای قدرتمند در زمینه راه اندازی شرکت های صنعتی است. نرخ دلار کانادا برای ایرانیان کمی گران است.

پرچم کانادا با ستاره مشهور قرمز نمایان شده است.

شهر ونکوور بزرگترین شهر در استان بریتیش کلمبیا کانادا است که عموماً برای ایرانیانی که ویزای کانادا از طریق سرمایه گذاری را اخذ کرده اند یک انتخاب جالب محسوب می‌شود.

 میانگین سنی مهاجرت به کشور کانادا عموما زیر 40 سال و بالای 20 سال اعلام شده است.

آبشار نیاگارا که در مرز مشترک کانادا و آمریکا قرار دارد از دیگر دیدنی های بسیار دل انگیز این کشور محسوب می‌شود.

در سال 1990 کانادا به دولت‌های آمریکایی می پیوندد و در ویندسور میزبان انجمن عمومی oas می شود. در طی 60 سال گذشته این کشور در زمینه سیاست‌های چند جانبه نقش مهمی ایفا کرده است.
 
 

در کشور کانادا می‌توان چهار فصل را به صورت مجزا تجربه کرد.

 شارلوت فرونز فیشر از دانشمندان ریاضی و کامپیوتر کاربردی محسوب می‌شود که در مورد ساختار اتم توانسته به رتبه خوبی دست یابد. 

کشور کانادا منطقه ای بسیار مهاجر پذیر است و هر ساله افراد بسیاری از نقاط مختلف دنیا علاقه به مهاجرت کشور کانادا را دارند. این کشور از لحاظ کیفیت زندگی و امکاناتی که برای افراد مهاجر پدید می آورد در رتبه بسیار بالایی قرار دارد. با اینکه اغلب ساکنان کشور کانادا را مهاجران تشکیل می دهند اما فرهنگ بسیار غنی و خوبی در اجتماع وجود دارد. برای آشنایی با کشور کانادا و مناطق مختلف آن در این مطلب ما را همراهی کنید.

 در طول سال بارها و بارها جشنواره‌های خیابانی برگزار می‌شود و کانادا از دسته کشورهای بسیار شاد محسوب می‌شود. آداب غذا خوردن در این کشور غیر رسمی است.

 روز به روز تعداد جذب برنامه نویسان به این کشور بیشتر می شود و مشخص است که در این زمینه نیز رشد این کشور بسیار ارزشمند است. در کشور کانادا فعالیت های بورسی نیز به نقطه مهمی دست یافته است.

در کشور کانادا در زمان صرف غذا باید چنگال در دست چپ قرار بگیرد. آرنج نباید روی میز باشد و باید منتظر باشید تا میزبان صندلی شما را مشخص سازد.

مطالب مرتبط

میخواهم در کانادا باقی تحصیلاتم ادامه د هم.

2019-04-25 03:16:19

سلام دوست عزیز: متسفانه شما اطلاعاتی از سن،مقطع تحصیلی،رزومه و وضیعیت تاهل خود نداده اید. برای بررسی شرایط شما،ما نیازمند اطلاعات دقیقی از شما هستیم. برای گرفتن مشاوره میتوانید با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-05 01:25:56

با سلام و احترام برای ادامه تحصیل دخترم در مدارس شبانه روزی کانادا و هزینه های اون اطلاعاتی می خواستم. با تشکر

2019-08-29 07:23:10

سلام دوست عزیز: به طور میانگین شهریه ها از 10 هزار دلار به بالا می باشد و لازم است که شما مدارک تحصیلی دخترتون رو به انگلیسی ترجمه کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02188875943/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR

2019-09-02 03:39:38