مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-پایتخت و 9 شهر بزرگ کشور کانادا- go2tr
canada
کشور کانادا

پایتخت و 9 شهر بزرگ کانادا

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-پایتخت و 9 شهر بزرگ کشور کانادا- go2tr

شهر اتاوا پایتخت کانادا است. این شهر در حدود یک میلیون و سیصد هزار جمعیت دارد. این شهر برای کسانی که قصد دارند در زمینه کار و تحصیل به رتبه خوبی برسند یک انتخاب عالی است اما به طور کلی از دسته شهرهای گران قیمت کانادا محسوب می شود و مالیات و هزینه های اجاره خانه در این شهر هرگز ارزان محسوب نمی شود. 9 شهر بزرگ کشور کانادا را بررسی می کنیم. زبان کشور کانادا فرانسوی و انگلیسی است.
 اتاوا طبق آمار سال گذشته چهارمین شهر مناسب برای زندگی محسوب می‌شود که البته در حال حاضر رتبه دوم را به خود اختصاص می‌دهد. این شهر بسیار وسیع است و بهبود زندگی یکی از ویژگی های مهم شهر اتاوا محسوب می‌شود.
 شهر تورنتو از دیگر شهرهای مهم کشور کانادا محسوب می‌شود و کیفیت زندگی در این شهر بی نظیر است. تورنتو بیش از 2 میلیون جمعیت دارد و سی و پنجمین شهر مناسب برای زندگی در کانادا محسوب می‌شود. در سال 2018 میزان جمعیت این شهر رشد 5 درصد داشته باشد است. شهر تورنتو به نسبت سایر شهرهای کانادا از نظر مالیاتی در وضعیت خوبی قرار دارد. میزان بیکاری در این شهر بیش از 8 درصد است و درآمد سالانه برای هر فرد 60 هزار دلار تعیین شده است.
 شهر یلونایف بزرگترین شهر در بخش شمال غربی کانادا محسوب می‌شود و از گزینه‌های بسیار عالی در زمینه اجازه و یا خرید منزل محسوب می‌شود.
 شهر ونکوور بزرگترین شهر در استان بریتیش کلمبیا کانادا است که عموماً برای ایرانیانی که ویزای کانادا از طریق سرمایه گذاری را اخذ کرده اند یک انتخاب جالب محسوب می‌شود.
 شهر کلگری در جنوب استان آلبرتا از دسته شهرهای خوش و آب و هوا و وسیع در کشور کانادا است این شهر به نوبه خود برای کسانی که زندگی کم هزینه را انتخاب می‌کنند انتخاب خوبی است.
 از دیگر شهرهای مهم و بزرگ کانادا می توان به ادمونتون ، وایت هورس، رجاینا، شهر کبک و هلیفکس اشاره نمود.

مطالب مرتبط