موسسه اعزام دانشجو-فرهنگ مردم کشور کانادا- go2tr
canada
کشور کانادا

فرهنگ مردم کانادا

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-فرهنگ مردم کشور کانادا- go2tr

در کشور کانادا نوع پوشش آزاد است و هرکس می‌تواند طبق عقاید خود پوشش خود را انتخاب نماید. ورود به ساختمان‌های دولتی، سخنرانی ها و همینطور مجالس رسمی اغلب با کت و شلوار و یا دامن و کت برای بانوان همراه است و به طور کلی استفاده از لباس های رسمی بیشتر دیده می‌شود. حجاب کشور کانادا در وضعیت نرمال قرار دارد.
 تنوع فرهنگی در این کشور زیاد است و به طور کلی در هر منطقه لباس مخصوص به همان دیده می‌شود. در کشور کانادا تا زمانی که دو نفر از حالت رسمی خارج نشده اند همدیگر را به فامیل صدا می‌کنند و این موضوع از دسته آداب و رسوم مردم کانادا محسوب می‌شود. در زمان دست دادن مستقیم به چشم شخص نگاه می‌کنند. در مناطق فرانسوی زبان این کشور سخت گیری کمتر است. در آداب و رسوم مردمان کشور کانادا لبخند زدن یک گزینه همیشگی است. در واقع آنها بسیار علاقمند به خوش اخلاقی هستند و بر روی این موضوع بسیار تأکید دارند.
 هدیه دادن در کانادا بسیار رایج است به طوری که برای جشن‌های تولد و کریسمس ها به عزیزانشان هدیه می‌دهد. اگر شما برای شام به خانه کسی دعوت شوید می‌توانید یک جعبه شکلات به عنوان هدیه انتخاب کنید. در این کشور هرگز نباید از پول نقد به عنوان هدیه استفاده کرد.
 در طول سال بارها و بارها جشنواره‌های خیابانی برگزار می‌شود و کانادا از دسته کشورهای بسیار شاد محسوب می‌شود. آداب غذا خوردن در این کشور غیر رسمی است.
 برخورد مردم کانادا با ایرانیان در وضعیت نرمال قرار دارد اما باید این نکته را بدانیم که در این کشور اگر با صدای بلند صحبت کنید و یا دست به تمسخر فردی بزنید قطعاً با شما برخورد می‌شود، عموماً مردم کانادا تا حد مشخصی می‌توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند بنابراین ارتباط گیری با آنها کار چندان سختی نیست. مردم کانادا مهمان نواز هستند.
 
 

مطالب مرتبط