مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های کشور کانادا- go2tr
canada
کشور کانادا

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های کانادا

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های کشور کانادا- go2tr

در این بخش می خواهیم رتبه کشور کانادا در زمینه‌های مختلف را مورد ارزیابی قرار دهیم. تولید ناخالص داخلی در کشور کانادا در سال 2018 در حدود 1.592 تریلیون دلار اعلام شده است که رتبه سوم در جهان را به خود در زمینه تولیدات داخلی اختصاص داده است. سرانه تولید بر حسب دلار کانادا در حدود 58870 اعلام شده است و رتبه 11 جهانی را در زمینه تولید را شامل می‌شود.
 میانگین درآمد سالانه برای هر فرد در کشور کانادا بر حسب دلار در حدود 52129 اعلام شده است که رتبه 7 در جهان از نظر درآمد پایه را شامل می شود ( این کشور در سال 2013 رتبه 2 در زمینه درآمد برای فرد را به خود اختصاص داده است)
 کشور کانادا از معدودترین کشورهای پیشرفته در زمینه صادرات انرژی خالص در جهان محسوب می‌شود و رتبه بین دوم الی پنجم را در زمینه گاز و نفت به خود اختصاص داده است به طوری که در سواحل شرقی این کشور ذخایر وسیعی از گاز طبیعی وجود دارد.
 رشد تولید ناخالصی در این کشور بیش از 50 درصد تخمین زده شده است. این کشور از نظر تورم رتبه 21 جهانی دارد و عموماً درآمد از گرانی بهتر اعلام شده است. در حدود 12 درصد از مردم کشور کانادا زیر خطر فقر زندگی می‌کنند. رتبه کشور کانادا از نظر صادرات 6 جهانی است. شرکت های اصلی صادرات کشور کانادا به ترتیب، 75 درصد آمریکا، 4 درصد چین، 3 درصد ژاپن و بیش از 1 درصد به مکزیک است. قیمت دلار کانادا متغیر است.
 کشور کانادا در واردات اقلام با دوام و فاسد نشدنی در جهان رتبه اول را دارد. کشور کانادا در زمینه تحصیل در زمینه های عملی و مهندسی در لیست ده کشور برتر قرار دارد. این کشور به طور کلی از دسته کشورهای قدرتمند در زمینه راه اندازی شرکت های صنعتی است. نرخ دلار کانادا برای ایرانیان کمی گران است.
 
 

مطالب مرتبط