x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در کانادا- go2tr
canada
کشور کانادا

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در کانادا- go2tr

در حالت کلی هزینه زندگی در کشور کانادا از کشورهایی مانند انگلستان و استرالیا کمتر است اما به نسبت سایر کشورها ( مثلاً ایران) کشور کانادا با هزینه‌های بالاتری همراه است. در کشور کانادا قیمت متوسطی که برای خانه در نظر گرفته می‌شود در حدود 7 برابر متوسط حقوق سالانه فرد است. محل زندگی شما در هزینه نهایی بسیار تأثیرگذار است. به عنوان مثال اگر شما تورنتو را برای زندگی انتخاب کرده باشید باید در نظر بگیرید که با توجه به بزرگ بودن این شهر در صورتی که بخواهید هر روز صبح از سمت شرق این شهر به سمت غرب آن برای کار مسافت دو الی سه ساعت را طی نمایید هزینه شما زیاد خواهد شد.

هزینه خورد و خوراک در کشور کانادا در ماه بین 400 الی 600 دلار تعیین شده است و البته این رقم در وضعیت متوسط قرار دارد. در صورتی که بتوانید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای و یا حراج‌های فصلی خرید عمده داشته باشید تا حدود 35 درصد در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌شود.

متوسط هزینه زندگی در کشور کانادا بدون در نظر گرفتن هزینه مسکن برای هر یک نفر 1000 دلار است و اگر شما یک خانواده 4 نفره باشید هزینه شما حداقل 3000 دلار خواهد بود.

قصد داریم یک مقایسه کلی در خصوص کشور کانادا با اروپا و آمریکا داشته باشیم. هزینه خورد و خوراک ، هزینه ماشین و بنزین و هزینه تفریحات در کشور کانادا ارزان‌تر از اروپا و آمریکا است اما بیمه اتومبیل در کشور کانادا بسیار گران است و شما برای گرم نگه داشتن منزل خود نیاز به صرف انرژی بیشتری دارید. برای خرید ملک در کشور کانادا با توجه به منطقه انتخابی باید بودجه مختلفی در نظر بگیرید.

مطالب مرتبط