x
مشاوره مهاجرت:02143000021
تفریح در کانادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تفریح در کانادا

تفریح در کانادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از بهترین بازی‌های زمستانی در کشور کانادا اسکی بازی است. پیست‌های اسکی در این کشور بسیار عجیب و غریب و پر از پیچ و خم هستند و کسانی که به اسکی علاقمند باشند در این کشور بسیار لذت خواهند بود.

پرش از بالای مرتفع‌ترین قله‌های کانادا از دسته تفریحات مربوط به استان کبک است که برای افرادی که به دنبال ماجراجویی بوده و از ارتفاع نمی‌ترسند یک گزینه بسیار مهیج است. این ورزش سبب می‌شود آدرنالین خونتان بیشتر شود. بانجی جامپینگ یکی از گزینه‌های بسیار عالی است که در منطقه مسکونی اوتاوه فراهم شده است و تجربه‌ای تکرار نشدنی محسوب می‌شود. این پرش به صورتی است که تا حدود 200 فوت ارتفاع دارد.

از دیگر تفریحات بسیار مفرح در کشور کانادا ملاقات با خرس قطبی است. چرچیل از دسته شهرهای خاص در دنیا محسوب می‌شود که به شما اجازه می‌دهد حیات وحش را در یک قدمی خود داشته باشید. در این منطقه وسایل نقلیه توندرا وجود دارد که در بین برف و یخ حرکت می‌کند. در نظر داشته باشید که این روند سبب می‌شود با خرس‌ها دوست شوید و به آنها غذا دهید.

قایقرانی در رودخانه زیبای کشور کانادا می‌تواند یک تجربه بسیار عالی باشد. در نظر داشته باشید که رودخانه بو در منطقه بنف قرار دارد این رودخانه با تمام رودخانه‌هایی که تا به امروز دیده‌اید فرق دارد. شما به یک قایق سواری وحشتناک دعوت می‌شوید و در محدوده راکی قایق سواری می‌کنید. آگوست بهترین زمان برای این تفریح است.