x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-ازدواج خارجی ها در کانادا- go2tr
canada
کشور کانادا

ازدواج خارجی ها در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-ازدواج خارجی ها در کانادا- go2tr

برای ازدواج با یک تبعه کانادایی باید دقیقا 18 سال شما به اتمام رسیده باشد قبل از این سن مجاز برای ازدواج نخواهد بود. به طور کلی در کشور کانادا دو نوع مراسم ازدواج قانونی وجود دارد. مراسم مذهبی و مراسم مدنی. مراسم مذهبی از طریق سازمان‌های مذهبی صورت گرفته و مراسم مدنی توسط یک قاضی و یا یک فرد روحانی صورت می‌گیرد. در صورتی که فرد متأهل باشد اجازه ازدواج مجدد ندارد و در کشور کانادا داشتن بیش از یک همسر برخلاف قانون است. در صورتی که فرد قبلاً ازدواج کرده باشد باید ثابت نماید که از همسر قبلی جدا شده و یا وی در قید حیات نیست. ازدواج اجباری، ازدواج صوری و همینطور ازدواج با افراد کمتر از 18 سال در این کشور مجاز نیست.

در کشور کانادا یک قانون طلاق برای همه وجود داشت و فرقی نمی‌کند که شما در کلان شهر و یا استان این کشور زندگی می‌کنید. روند طلاق به این صورت است که از طریق دادگاه خانواده درخواست طلاق داده می‌شود این کار می‌تواند به صورت جداگانه از سوی زن و مرد و یا به صورت مشترک صورت بگیرد. درخواست به سه بخش تقسیم می‌شود. درخواست طلاق، درخواست سرپرستی و درخواست خرجی و نحوه تقسیم وظایف.

برای اینکه روند طلاق به طور دقیق به ثمر بنشیند باید دلایل قانع کننده‌ای داشته باشد یکی از روش‌ها این است که شما و همسرتان یک سال قبل از درخواست طلاق جدا از هم زندگی کرده باشید. همینطور عدم تعادل روحی و جسمی نیز می‌تواند دلیل خوبی برای طلاق در کشور کانادا باشد.

در صورتی که کشور دیگری را برای روند ازدواج  یا طلاق یک فرد کانادایی انتخاب کرده‌اید با ترجمه رسمی آن را به ارگان مربوطه در کشورکانادا تحویل دهید.

مطالب مرتبط