موسسه اعزام دانشجو-مکان های تاریخی در کانادا-go2tr
canada
کشور کانادا

مکان های تاریخی در کانادا

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-مکان های تاریخی در کانادا-go2tr

نگاهی به ساختمان های نمادین در کانادا که به تعجب و شگفتی بازدیدکننده سفر به کانادا می‌انجامد، به نوبه خود بر ساختارهای معماری آینده تأثیر می‌گذارد.
 
کابین اسکادینگ
 قدیمی ترین ساختمان که در سفر به تورنتو می بینید، کابین اسکادینگ است که در سال 1794ساخته شده است، اما در محل اصلی خود نیست. این ساختمان در سال 1878 از قسمت شرقی رودخانه دون در نزدیکی خیابان کوئین به این محل منتقل شده است.
 
کلیسای نوتردام یا Notre Dame، مونترال Montréal
 کلیسای بانوی ما یا Notre-Dame واقع در مونترال در کانادا، یکی از برجسته ترین ساختمان های معماری این منطقه است. معماری آن احیای سبک گوتیک است که با طرح های پیچیده ای ترکیب شده است. این کلیسا در سال 1824 توسط معمار جیمز O'Donnell ، ساخته شده و ساخت آن چند سال طول کشید تا اینکه به طور کامل در سال 1829 نهایی شد. سقف داخلی دارای طراحی ها و جزییات بسیار است، که همراه با رنگ های آبی تند، طلایی، نقره ای، بنفش و رنگ قرمز  فضا را پوشانده است. طراحی‌های گوتیک همراه با پنجره های رنگارنگ منعکس کننده تاریخ مونترال است. این کلیسا از سال 1989 پایگاه مرکزی فرهنگ تاریخی و ملی کانادا بوده و از جاذبه‌های توریستی برای جذب گردشگران محلی و توریست های خارجی سفر به کانادا می­باشد.
 بازار غرب ادمونتون، ادمونتون
 بازار غرب ادمونتون، بزرگترین مرکز خرید در آمریکای شمالی است که 477هزارمترمربع وسعت دارد. این بازار با داشتن بیش از 800 فروشگاه، دهمین مرکز بزرگ جهان است که بیش از 8/30 میلیون نفر بازدید کننده سفر به کانادا داشته و دارای پارکینگ برای گنجایش 20000 وسیله نقلیه است. این مرکز دارای چندین جاذبه سرگرمی است. پارک تفریحی و پارک آبی این بازار از نظر وسعت دومین پارک بزرگ جهان در نوع خودش می­باشد، و دارای کاخ یخی و سالن سینما است.
 کلیسای تعالیم سنت یوسف یا  St Joseph's Oratory ، مونترال
 کلیسای تعالیم سنت یوسف، بزرگترین کلیسا درکانادا است. که در سال 1967ساخته شده، این کلیسا می‌تواند بیش از یک هزار نفر را پذیرا باشد و در سال 2004 به عنوان یک سایت تاریخی ملی کانادا شناخته شد.
 برج CN یا CN Tower ، تورنتو
 برج CN در سال 1976، به عنوان یک مرکز ارتباطات مخابراتی در شهر تورنتو ساخته شده و به عنوان مرکز مخابرات شهروندان کانادایی کار می کند. این برج یکی از بلندترین ساختمان­های جهان با ارتفاع حدود 245 متر می­باشد.
 این برج یکی از محبوب ترین مکان ها برای توریست ها در تورنتو است که در هر سال بیش از 5/1 میلیون نفربازدید کننده دارد. گردشگران سفر به کانادا می‌توانند از چهار ناحیه در برج، یک دید افقی و گسترده به کانادا داشته باشند که در بالاترین ناحیه، سطح کف از شیشه ساخته شده است.
 این ساختمان شامل سه عدد رستوران، تئاتر و زمین بازی بچه ها است. شب ها  نورپردازی خیره کننده ای دارد که تا فاصله های دوری خط افق را روشن می کند.
 پل کنفدراسیون ، کانادا
 پل کنفدراسیون توسط یک کنسرسیوم که توسط J.Meller International و Stantec رهبری می شود، طراحی شده است. این پل، که در عرض چهار سال ساخته شده، طولانی ترین پل جهان است که از آب یخ پوشیده شده است. این پل به منظور کاهش زمان سفر، اتصال دو جزیره پرنس ادوارد و نیوبرانزویک را انجام داده است. طول پل9/12 کیلومتر است و در سال 1997 افتتاح شد.
 
 

مطالب مرتبط