x
مشاوره مهاجرت:02143000021
هتل های کانادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هتل های کانادا

هتل های کانادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در قسمت مرکز شهر تورنتو یا  DownTownامکان اجاره آپارتمان ارزان در تورنتو برای گردشگران در سفر به کانادا وجود دارد. به طور مثال اجاره خانه در تورنتو برای یک آپارتمان لوکس 1 تخته در مرکز شهر با پارکینگ که به مراکز مالی شهر و بازار سنت لارنس نزدیک باشد، هر شب حدود 400هزارتومان است. اگر هزینه اقامت در آپارتمان بین گردشگران که با هم سفر می کنند تقسیم شود، امکان کم کردن هزینه سفر به کانادا وجود دارد.
در صورت تمایل به استفاده از هتل می‌توانید از هتل هایی که تور کانادا پیشنهاد می دهد، استفاده نمایید. مشخصات بعضی از هتل ها که ایرانیان بیشتر در آنها اقامت می کنند در ادامه آمده است:

هتل شرایتون سنتر تورنتو، 4 ستاره
 هتل شرایتون سنتر تورنتو در downtown قراردارد و چهار ستاره می باشد. تا مترو یک ربع پیاده روی  دارد. دارای استخر سرپوشیده و روباز، و سالن بدنسازی،  سالن اداری و کنفرانس، اتاق بازی کودکان و اینترنت رایگان.
 هتل هیلتون Hilton تورنتو، 4 ستاره
 اگر در سفر به کانادا در تورنتو اقامت دارید، این هتل 5 دقیقه پیاده روی تا ایستگاه مرکز شهر تورنتو دارد، دارای 3 رستوران، استخر سرپوشیده و فضای باز و سالن ورزشی.
 هتل سوئیت دلتا Delta،  ونکوور چهار ستاره
 اتاق‌های این هتل به صورت سوئیت است، نزدیک مرکز خرید بندرگاه، دارای رستوران گردان، حدود چند دقیقه پیاده­روی تا ایستگاه Waterfront
 هتل شرایتون اتاوا، سه ستاره ناب
 دارای  استخر سرپوشیده و یک سالن ورزشی، نزدیک به جاذبه‌های گردشگری شهر، با اینترنت رایگان
 هتل دلتا کبک، سه ستاره ناب
 این هتل توسط یک راهرو زیرزمینی به مرکز کنفرانس کبک متصل شده است و با 5 دقیقه پیاده­روی به مرکز شهر می‌رسد، دارای اتاق های مدرن و سوئیت های پیشرفته با مبلمان و مقداری لوازم آشپزخانه، و وایفای رایگان.