موسسه اعزام دانشجو-تورهای تفریحی یک روزه کانادا-go2tr
canada
کشور کانادا

تورهای تفریحی یک روزه کانادا

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-تورهای تفریحی یک روزه کانادا-go2tr

تور نیاگارا
 برای بازدید آبشارهای نیاگارا حرکت از ونکورآغاز می‌شود. در سفر به کانادا بهترین زمان برای بازدید از آبشار نیاگارا ماه های ژوئن تا اوت در فصل تابستان است. میانگین دما حدود40 است و وجود مه و وزش باد می­توانند این منطقه را خنک تر کنند. بازدید کنندگان می توانند به منظور صرفه جویی در هزینه برای جاذبه های مختلف در ناحیه نیاگارا، بلیط های مختلفی را بسته به زمان و فصل بازدید تهیه کنند.


 تور یک روزه مونترال
 
این تور شامل بازدید از چند جای دیدنی در مونترال است که شروع حرکت تور از مونترال می­باشد. کلیسای سنت ژوزف،  بلند ترین کلیسای آمریکای شمالی است. از مرکز خرید واقع در این کلیسا که عمدتاً شامل صنایع دستی است، در سفر به کانادا می‌توانید خرید سوغاتی انجام دهید. در باغ بهشت کلیسا گردش کنید، و از تراس بزرگ این کلیسا بخش عمده شهر مونترال و دریاچه سن لوران و بندرگاه قدیمی ( Old Port ) و محله قدیمی مونترال را ببینید.


 
تور ۱ روزه دهکده بالا و بازید هزار جزیره
 تور دهکده بالائی کانادا  ( Upper Canada Village ) که در واقع سفر به تاریخ کانادا می­باشد. شروع حرکت تور از مونترال بوده و این دهکده در فاصله تقریبا دو ساعته از مونترال قرار دارد، در آنجا با شیوه زندگی و آداب و رسوم مردم در قرن 18 آشنا می شوید. در آنجا می­توان توسط کشتی از مجمع الجزایری که به نام هزار جزیره معروف است و در مرز امریکا واقع شده اند، بازدید کنید.    

 

مطالب مرتبط