x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در کانادا-go2tr

جاذبه های طبیعی در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در کانادا-go2tr

باغ های Butchart در کناره خلیج بریتیش کلمبیا

باغ Butchart دارای چندین باغ پرگل و محوطه سازی‌های بسیار منحصر به فرد در آمریکای شمالی است. این باغ ها سالانه تقریبا یک میلیون بازدید کننده را جذب خود می­کنند و شامل مکان های مختلفی برای ناهارخوری و سایر فعالیت های سرگرم کننده می­باشد.

جزیره گرانویل یا Granville در ونکوور، بریتیش کلمبیا

ناحیه Granville در واقع نام اصلی منطقه­ای است که در حال حاضر به عنوان ونکوور شناخته شده است. در سفر به کانادا از جزیره گرانویل دیدن کنید. این جزیره یکی از دیدنی های ونکوور و یک مرکز خرید بسیارگسترده ای است که دارای بازار عمومی، مراکز تفریحی، هتل های عجیب و غریب و اماکن دیدنی دیگر است.

ناحیه سر شکستن در پرش بوفالو یا Head-Smashed-In Buffalo Jump در ناحیه فورت مک لود، آلبرتا

این ناحیه صخره ای، یک سایت تاریخی برای فرهنگ سرخپوستان Blackfoot است که از این صخره ها استفاده می­کردند تا بوفالو ها را به آن ناحیه بکشند و آنها را شکار کنند. این صخره ها منظره‌های شگفت انگیزی از دشت‌های آلبرتا را ارائه می دهد.

قلعه بوت یا Castle Butte ، Saskatchewan
 قلعه بوت یک ویژگی زمین، باقی مانده­ از عصر یخی است که محوطه آن در حدود نیم کیلومتر و ارتفاع آن 60 متر است. در سفر به کانادا، دیداری از این شگفتی طبیعت که یادگاری از نخستین مردم در ساسکاچوان بوده و همچنان یکی از زیباترین ویژگی­های طبیعی از سطح زمین در سرزمین کانادا است، داشته باشید.