موسسه اعزام دانشجو-توریسم مذهبی در کانادا-go2tr
canada
کشور کانادا

توریسم مذهبی در کانادا

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-توریسم مذهبی در کانادا-go2tr

در سفر به کانادا جاذبه های بسیاری برای گروه هایی که علاقمند به سفر مذهبی هستند، وجود دارد. کلیساهای جامع تاریخی و معابد و اماکن مقدس ملی در انتظار کسانی است که به دنبال یک سفر معنوی و آموزش های مذهبی هستند. اماکن مذهبی که در کانادا وجود دارند عبارتند از:
 کلیسای نوتر دام، اولین کلیسای بازسازی گوتیک بوده که در کانادا در بین سالهای 1824 و 1843، ساخته شده است و در حال حاضر در طول فصل گردشگری توسط بیش از 2500 نفر در روز بازدید می شود.
 
حرم شهید یا 
Martyr،  حرم مقدس ملی است که در میدلند، انتاریو قرار دارد، حرم شهید ، برای بزرگداشت  هشت تن از مقدسین مسیحیت ایجاد شده و سهم قابل توجهی را در زمینه معرفی مسیحیت در فرهنگ بومیان کانادایی بیش از 350 سال پیش، ایجاد کرده است.
 
معبد بین المللی بودایی، به عنوان بهترین نمونه معماری چینی در کانادا و یکی از الهام بخش ترین مکان ها در آمریکای شمالی محسوب می شود. این معبد در ریچموند، بریتیش کلمبیا، واقع شده و تورهای هدایتگر برای گروه هایی که علاقمند به دیدن معبد باشکوه و یادگیری در مورد فلسفه بودایی هستند، برنامه هایی را ارائه میدهند. معبد برای هر کسی، صرف نظر از سن یا دین، باز است و به بازدیدکنندگان سفر به کانادا فرصت می دهد تا با بازدید از این معبد درک بهتری از فرهنگ دینی چینی و مذهب بودایی پیدا کنند. 

مطالب مرتبط