x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-فصول مناسب سفر به کانادا-go2tr

فصول مناسب سفر به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-فصول مناسب سفر به کانادا-go2tr

کانادا کشوری با وسعت زیاد است و به همین علت، شرایط آب و هوایی مناطق مختلف آن در سفر به کانادا با هم بسیار متفاوت است. به طور مثال در یک ماه سال، آب و هوای شهر تورنتو با آب و هوای ونکوور در همان ماه بسیار فرق می‌کند. بنابراین بسته به سفر به شهر مورد نظر خود ماه های مناسب سفر با هم فرق می‌کنند. البته هر فصل سال به هر شهری بروید زیبایی‌ها و مناطق گردشگری و فعالیت های تفریحی مخصوص خود را دارد و زیاد تفاوتی ندارد که چه ماهی را برای سفر به کانادا انتخاب کنید.
 در زمستان می‌توانید، به کبک بروید و از ورزش های زمستانی این شهر استفاده کنید. شهر تورنتو با بازارهای سرپوشیده و موزه ها، دارای سیستم رفت و آمد زیر زمینی است و در زمستان هم می‌توانید از دیدنی‌های این شهر استفاده کنید.
 در سفر به کانادا می­توانید فصل پاییز را انتخاب کنید و به شهرهای مختلف آنجا سفر کنید چون هوا خنک است و جشنواره های زیادی در شهرهای مختلف برگزار می‌شوید که می توانید از دیدن آنها لذت ببرید.
 در تابستان، ماه­های ژوئیه و آگوست، بهترین ماه­های سفر به کانادا هستند. البته در این زمان­ها شهرهای کانادا بسیار شلوغ هستند و قیمت­ها نسبت به بقیه ماه­های سال بالاتر می­باشد.
 
برای بسیاری از مسافران، ماه های سپتامبر و اکتبر (در پاییز) بهترین زمان برای سفر به کانادا است، زیرا بیشتر روزها نسبتا متعادل، خنک و دلپذیر هستند.