x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-ویزای توریستی کانادا-go2tr

ویزای توریستی کانادا

موسسه اعزام دانشجو-ویزای توریستی کانادا-go2tr

درخواست ویزای کانادا برای گرفتن ویزای مهاجرت به کشور کانادا، و یا ویزای توریستی  برای کانادا و هم چنین گرفتن ویزای تحصیلی، مدارک و شرایط متفاوتی را دارد. برای سفر به کانادا، دریافت فرم درخواست و ثبت درخواست ویزای کانادا را به دو روش می‌توان انجام داد:
 در روش اول می‌توانید به طریق آنلاین درخواست کنید، در این روش  با بازدید وبسایت CIC ، فرم مدارک ویزای کانادا را از سایت دانلود کرده و پس از پرکردن اطلاعات و مشخصات مورد نظر، آن را ارسال کنید.
 در روش دوم، درخواست گرفتن ویزا، با مراجعه حضوری امکان پذیر است. در این روش ایرانیان برای سفر به کانادا به سفارت­های کانادا در کشورهای همسایه مراجعه کرده و فرم‌های مربوطه را دریافت نموده و پس از پرکردن مدارک به صورت دستی، آنها را به مسئولین مربوطه ارائه می‌دهند.
 مدارکی که برای گرفتن ویزای کانادا جهت ویزای توریستی یا ویزای  اقامت موقت لازم است عبارتند از:
 تکمیل فرم ویزای اقامت موقت ( برای بازدید کنندگان یا توریست­ها)
 تکمیل فرم موافقت VAC
 تکمیل فرم بازدید کننده - IMM 5257
 توجه: اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شامل (نام، تاریخ تولد، شماره گذرنامه، و غیره) در فرم درخواست شما دقیقا با اطلاعات مربوط به پاسپورت شما مطابق باشد.
 تکمیل فرم اطلاعات خانواده - IMM 5707.
 دریافت فرم ها از طریق سایت و یا مراجعه حضوری امکان­پذیر است.
 توجه: در حال حاضر برای علاقمندان سفر به کانادا، ویزای توریستی کانادا با عنوان ویزای مولتی کانادا صادر می‌شود که بنابر اعلام وب سایت سفارت کانادا برای مدت ۵ سال، صادر می‌گردد.