x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو - رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های کشور چین - go2tr
china
کشور چین

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های چین

موسسه اعزام دانشجو - رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های کشور چین - go2tr

کشور چین در زمینه تولید محصولات پوشاک و نساجی رتبه بالایی دارد به طوری که حجم تولید این کشور آنقدر زیاد است که در کل جهان دیده می‌شود. رتبه چین از نظر کمیت محصولات نساجی در جهان اول است اما از نظر کیفیت رتبه 8 به آن اختصاص داده شده است.

در این کشور فضای کاری برای افراد چینی به طور دقیق فراهم شده است به طوری که هیچ نوع مشکل درآمدزایی و نیروی انسانی دیده نمی‌شود اما اگر بخواهید که در خصوص افرادی که قصد دارند به چین سفر کنند اطلاعاتی به دست آورید و مشخص شود که رتبه کاری این کشور برای افراد خارجی به چه صورت است باید عرض کنیم که این کشور رتبه ورود به کار برای اتباع خارجی خود را در وضعیت متوسط قرار داده است و هنوز نمی‌توان رتبه خوبی برای ان اعلام نمود.نرخ یوان چین ارز منصفانه است.

در کشور چین در زمینه تحصیل و سطح علمی نیز شرایط مختلفی دیده می‌شود به طوری که تحصیل در این کشور برای کسانی که به زبان چینی مسلط هستند ساده است اما رتبه امکانات تحصیلی در چین با توجه به هزینه کم بسیار عالی است.

هزینه زندگی در کشور چین ارزان است و یکی از دلایلی که سبب شده است کشور چین در لیست کشورهای مهاجرپذیر قرار بگیرد هزینه ارزان زندگی است به طوری که توانسته ثبات هزینه‌ای خود را حفظ نماید.

کشور چین در زمینه‌های مختلف دسته‌بندی‌های متنوعی را در نظر گرفته است به طوری که در زمینه بهداشت نیز رتبه متوسطی را کسب کرده است. اقتصاد کشور چین روز به روز در حال رشد است.

بعد از هند و برزیل، کشور چین بیشترین میزان گاو را به خود اختصاص داده است. قیمت یوان چین در حال تغییر است.

مطالب مرتبط