موسسه اعزام دانشجو-راحت‌ترین روش مهاجرت به فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

راحت‌ترین روش مهاجرت به فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-راحت‌ترین روش مهاجرت به فرانسه- go2tr

بررسی‌های صورت گرفته برای مهاجرت به فرانسه اینطور نشان می‌دهد که این کشور به طور کلی در لیست کشورهای آسان برای اخذ ویزا قرار ندارد اما همانطور که در بخش‌های قبل اشاره کردیم افرادی که از نظر تحصیلی و همینطور سواد و علم و طرح‌های کاربردی در وضعیت بالایی قرار دارند می‌توانند به اخذ ویزای این کشور امیدوارتر باشند طبق آنچه به دست ما در سال 2018 رسیده است اگر شما بخواهید در این کشور تحصیل نمایید، از طرفی مدرک سال‌های گذشته شما نشان دهد که از نظر علمی در وضعیت خوبی قرار دارید ویزای تحصیلی فرانسه می‌تواند یک انتخاب خوب باشد همینطور ویزای شرایط خاص که برای رتبه‌های برتر و المپیاد صادر می‌شود.

کسانی که قصد دارند در این کشور کسب و کار راه اندازی نمایند کار دشواری در پیش دارند و وجود طرح تولید صحیح به همراه بودجه کافی از شرایط مهم محسوب می‌شود و ما ویزای توریستی فرانسه را نیز در لیست روش‌های آسان ورود به این کشور قرار داده‌ایم اما می‌دانیم که ویزای توریستی طول مدت بسیار محدودی دارند و طبق تاریخ اعلام شده باید به کشور خود باز گردید. از طرفی اگر فرد قصد سرمایه گذاری طولانی مدت در این کشور را داشته باشد نیز می‌تواند ویزا تجاری اخذ بگیرد( زمان صدور این ویزا نیز بسیار سریع است). یک نکته بسیار مهم در زمینه اخذ ویزای فرانسه از این قرار است که اگر شما می خواهید به تابعیت و اخذ پاسپورت این کشور فکر کنید باید در ابتدا هدف خود را دقیق بچینید. با یک مثال این موضوع را ساده سازی می‌کنیم. در ابتدای این بخش گفتیم ویزای تحصیلی فرانسه در صورتی که فرد از نظر علمی در وضعیت مطلوب باشد یکی از راحت ترین روش‌های مهاجرت به فرانسه محسوب می‌شود حال اگر شما بخواهید تابعیت این کشور را اخذ نمایید ویزای تحصیل به تنهایی نمی‌تواند این کار را برای شما انجام دهد و نیاز است که ویزای خود را تبدیل به ویزای کار و یا ... نمایید بنابراین چه خوب است که مهاجرت به فرانسه به شکل صحیح صورت بگیرد. ثبت شرکت فرانسه پروسه جداگانه است.

مطالب مرتبط

سلام. آیا یک پارتنر فرانسوی برای دوست دختر خود در ایران می تواند دعوتنامه بفرستد و آیا با این دعوتنامه، می توان ویزا گرفت؟ چون ازدواج رسمی نکرده اند، می توان از این طریق اقدام کرد یا خیر؟

2019-06-04 08:57:38

سلام دوست عزیز. بله میشه میتوانید برای راهنمایی بیشتر با تیم متخصص ما تماس بگیرید: 02195119493/ 09981082046 قدردان شما تیم اعزام GO2TR

2019-07-02 03:53:18