x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-میزان رضایت مهاجران به فرانسه- go2tr

میزان رضایت مهاجران به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-میزان رضایت مهاجران به فرانسه- go2tr

افرادی که قصد مهاجرت به فرانسه دارند بارها در خصوص میزان رضایت به این کشور سوال کرده اند ما قصد داریم در این بخش یک اطلاعات دقیق تر ارائه دهیم. در نظر داشته باشید که فرانسه در زمینه ویزا در شرایط خاص بسیار عالی عمل می‌کند و میزان رضایت در این زمینه بسیار زیاد است. به این معنی که اگر فردی در زمینه های علمی از رتبه و سواد بالایی برخوردار باشد مورد حمایت فرانسه قرار می‌گیرد. این در حالی است که در قوانین جدیدی که برای ورود به فرانسه ثبت شده است کسانی که از نظر توجیه اقتصادی طرح‌های کارآفرینی خوبی دارند نیز می‌توانند از وام بانک‌های دولتی این کشور استفاده نمایند.

میزان رضایت مهاجرت به فرانسه در زمینه فضای شهری و امکانات موجود بیش از 75 درصد اعلام شده است. عده ای معتقد هستند که زندگی در پایتخت فرانسه کمی هزینه بر است ما بررسی های انجام داده ایم و این نظریه را تأیید می‌کنیم اما یک نکته را در نظر داشته باشید که تحصیل در پایتخت این کشور و همینطور یافتن شغل مناسب بسیار آسانتر از سایر شهرها است بنابراین اگر خرج زیاد است درآمدزایی نیز در وضعیت بهتری قرار دارد. در نظر داشته باشید افرادی که قصد دارند این کشور را برای پروسه های پزشکی و درمانی انتخاب نمایند نیز با رضایت 89 درصدی همراه بوده اند. اقامت فرانسه و کار در فرانسه در وضعیت خوبی قرار دارد. مهاجرت به فرانسه برای کسانی که می‌خواهند ثبت شرکت در فرانسه داشته باشند بسیار عالی است.

در نظر بگیرید در لیست شرایط اقامت در فرانسه گزینه‌ای به عنوان پناهندگی به فرانسه از طریق فرانسه نیز دیده می‌شود که میزان رضایت در این ردیف کمی متفاوت از بخش‌های دیگر است که سعی می‌کنیم نگاه دقیق و علمی در بخش‌های بعد به این قضیه داشته باشیم. هزینه اقامت در فرانسه متغیر است.