x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-روش‌ های مهاجرت به فرانسه- go2tr

روش‌ های مهاجرت به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-روش‌ های مهاجرت به فرانسه- go2tr

روش‌های مهاجرت به فرانسه متفاوت است. یکی از روش‌های بسیار مهم سرمایه گذاری است. در روش سرمایه گذاری فرد نیاز به سرمایه بالقوه دارد یعنی سرمای‌ ای که قابل انتقال است ( واضح است که ملک و زمین و خانه در این لیست قرار نمی‌‌گیرد) مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری می‌تواند در مسیر ثبت شرکت پیش برود، می‌تواند در زمینه خرید ملک باشد و یا به صورت خرید اوراق مطرح شود.

روش دیگر مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج است که در این روش نیاز است قوانین لازم رعایت شود. اقامت تولد فرانسه نیز از موضوعات جدیدی است که جای بررسی دارد.

مهاجرت تحصیلی از دیگر روش‌های عالی برای ورود به این کشور است در نظر داشته باشید که در روش‌های کاری و کارآفرینی وجود یک ذهن کارآمد و یک دست پرتلاش از شرایط مهم و الزامی محسوب می‌شود. ورود به این کشور به منظور گشت و گذار نیز وجود دارد که در لیست مهاجرت توریستی فرانسه قرار گرفته است. همینطور افراد می‌توانند به فکر پناهندگی این کشور باشند که قطعاً راه پر پیچ و خمی را در بر می‌گیرد. در نظر داشته باشید اینطور که شواهد نشان می‌دهد این کشور برای کسانی که با هدف کاربردی و مثبت قصد مهاجرت دارند فضای رشد عالی فراهم ساخته است. ویزای اضطراری فرانسه نیز برای بیماری‌های خاص ارائه می‌شود این ویزا در فضای جداگانه مورد بررسی قرار می‌گیرد و تایم زیادی برای صدور آن در نظر گرفته نمی‌شود و طبق صلاحدید ارگان مورد نظر فرد می‌تواند یک همراه را نیز با خود وارد این کشور نماید. این ویزا زمان مشخصی دارد.