مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت سرمایه گذاری به فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

مهاجرت سرمایه گذاری به فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت سرمایه گذاری به فرانسه- go2tr

یک نکته جالب که در لیست روش‌های مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری دیده می‌شود خرید ملک است. بله این کشور شرایط اخذ اقامت دائم با ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک را فراهم ساخته است و این روند بسیار کمک کننده خواهد بود. خرید ملک در فرانسه با داشتن سرمایه مناسب به سادگی امکان پذیر است. در نظر داشته باشید که یک سری قوانین برای خرید ملک وجود دارد که می‌خواهیم در این بخش به آن بپردازیم. خرید ملک در این کشور به این شکل است که برای هر نفر باید متراژ 14 متر در نظر گرفته شود و کمتر از این رقم نمی‌تواند مهاجرت به فرانسه را میسر نماید  البته برای کسانی است که یک مقطع تحصیلی در فرانسه گذرانده باشند. از طرف دیگر اگر شما یک خانواده دو نفره هستید باید خانه ای با متراژ 28 متر خریداری نمایید ( ارقام گفته شده در وضعیت حداقل قرار دارد)

با خرید ملک و پس از سندزنی‌های استاندارد شش ماه زمان نیاز است تا بتوانید درخواست خود برای اقامت در این کشور را ارائه دهید.

روش دیگر سرمایه گذاری در فرانسه که منجر به اقامت این کشور می‌شود روش ترکیبی خرید ملک و ثبت شرکت است که شاید برای شما هم جالب و مناسب باشد. در نظر داشته باشید که SCI یک روند تجاری است که برای کسانی مناسب است که یک ملک خریداری شده را به نام SCI به ثبت می‌رسانند در این شرایط ملک خریداری شده بخشی از سهم شرکت می‌کند و در واقع شما به عنوان یک سرمایه گذار سهامدار این شرکت خواهید بود در این شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری آسانتر خواهد بود.

در صورتی که یک ملک و یا مغازه در فرانسه خریداری نمایید به شما ویزای یک ساله ارائه می‌شود که امکان تمدید آن به مدت 5 سال فراهم شده است و پس از 5 سال می‌توانید درخواست خود برای اخذ اقامت دائم را اعلام نمایید. در روش مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری می‌توانید خود به تنهایی ثبت شرکت داشته باشید بنابراین روش‌های زیادی در این مسیر دیده می‌شود که با توجه به میزان بودجه و زمانی که در دست دارید می‌توانید مورد بررسی قرار دهید. اقامت فرانسه با اجاره خانه و همینطور وضعیت خرید خانه در فرانسه و گرفتن اقامت فرانسه به شکل نرمال دیده می‌شود. اداره مهاجرت به فرانسه یک سری سیاست‌های جدید اتخاذ نموده است. 

مطالب مرتبط