مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت کاری فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

مهاجرت کاری فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت کاری فرانسه- go2tr

اشتغال و کار از دیگر اهداف مهاجرت به فرانسه محسوب می‌شود. شما برای کار در کشور فرانسه تنها از طریق وجود یک کارفرما می‌توانید اقدام نمایید. در واقع اگر قصد شما مهاجرت به فرانسه از طریق کار است باید از یک شخص فرانسوی که به عنوان کارفرمای شما انتخاب می‌شود اجازه کار اخذ نمایید. واضح است که کاریابی در فرانسه کار ساده ای نیست. برای یافتن شغل مناسب می‌توانید از سایت‌های کاریابی این کشور استفاده نمایید و رزومه خود را ارسال کنید. به طور کلی در ابتدا اطلاعات کار به مدت سه ماه در کشور فرانسه فراخوان می‌شود در صورت عدم وجود فرد مورد نظر، آگهی سه ماه در اتحادیه اروپا به فراخوان گذاشته می‌شود و در صورت نبود فرد مناسب کارفرما می‌تواند شما را به عنوان فرد متخصص اعلام نماید. چنین سیستم به نوعی غیر ممکن به نظر می‌رسد و یا حداقل شانس شما بسیار کم است.

یک روش دیگر یافتن شغل مورد نظر حضور در فضاهای کارآموزی در فرانسه است که برای رشته‌های فنی بسیار عالی در نظر گرفته شده است در دوره اولیه حقوق خوبی به شما داده نمی‌شود اما پس از ثابت شدن می‌توانید به نتیجه ایده آل دست یابید. یک موضوع را از یاد نبرید که مهاجرت به فرانسه از طریق کار به طور کلی در قالب ویزای دو ساله بوده و پس از این تایم باید شرایط کاری و میزان گردش اقتصادی ایجاد شده مورد ارزیابی قرار بگیرد اگر همه چیز درست بوده می‌توانید دو سال ویزای خود را تمدید کرده و سپس وارد درخواست ویزای دائم این کشور شوید.

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی نیز زیرمجموعه همین نوع ویزا است، اما ما بخش جداگانه مهاجرت شرایط خاص به فرانسه را برای این گزینه در نظر گرفته‌ایم.

مطالب مرتبط

سلام یعنی این میری فرانسه برات کلاس های فنی حرفه ای میزارن بعد اگه تایید شدی بهت کار میدن ،درست متوجه شدم ؟ تو این مدت کمپی جایی برای موندن برای کار اموزان یا کسایی ک برای مهاجرت کاری به فرانسه رفتن تهیه شده

2019-05-27 10:53:26

سلام دوست عزیز. ما تحصیلی اقدام میکنیم برای کاری میتونید تماس بگیرید مشاوره بشید. میتوانید برای راهنمایی بیشتر با تیم متخصص ما تماس بگیرید: 02195119493/ 09981082046 قدردان شما تیم اعزام GO2TR

2019-07-02 04:07:14