x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-قوانین عمومی در کشور فرانسه- go2tr

قوانین عمومی در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-قوانین عمومی در کشور فرانسه- go2tr

در کشور فرانسه می‌توان انواع دین و آئین را جستجو کرد. حدود 64% از مردم این کشور، کاتولیک هستند و حدود 5/7% از جمعیت را مسلمانان تشکیل داده اند. سایر ادیان فرانسه به بودایی‌ها، یهودیان، هندوها و سایر مذاهب اختصاص دارد. بر همین اساس، قوانین، باورها  و سنت‌های نقاط مختلف کشور فرانسه با یکدیگر متفاوت هستند.

مردم فرانسه، غرور و تعصب خاصی نسبت به کشور خود دارند و تحت هیچ شرایطی به فردی اجازه نمی‌دهند به کشورشان توهین کند.

در برخی از خانواده‌های فرانسوی، مردسالاری هنوز هم‌مشاهده می شود.

" آزادی، برابری، برادری"، شعار فرانسوی‌ها است.

مردم فرانسه به هنر آشپزی اهمیت زیادی می‌دهند. از نظر آن‌ها طبخ یک غذای خوب با دستور پخت متفاوت می‌تواند ذائقه مردم را تحت تأثیر قرار دهد. آشپزی فرانسوی در تمام دنیا شهرت دارد به گونه ای که اکثر سرآشپزهای خارجی نیز تمایل دارند در دوره های آشپزی به سبک فرانسوی شرکت کنند.

غذاهای فرانسوی همیشه به همراه نان باگت و پنیر، سِرو می‌شوند.

محبوب ترین غذای مورد علاقه مردم فرانسه، حلزون است. 

علی رغم اینکه در کشور فرانسه، مد و پوشاک توسعه یافته است اما هنوز هم برخی از مردم شهر به پوشیدن لباس های سنتی خود اهمیت می‌دهند.

فرانسوی‌ها عقیده دارند هنگام خریدن گل به هر مناسبت باید تعداد شاخه‌های گل، زوج باشد. 

بهتر است اگر در کشور فرانسه به یک مهمانی شام دعوت شدید، قبل از آنکه میزبان از شما دعوت به میز شام نکرده است، سر میز حاضر نشوید. آن‌ها این کار را خلاف ادب می‌دانند.

مردم کشور فرانسه در آداب اجتماعی خود، حد و مرزهای معینی ایجاد می‌کنند؛ آن‌ها دوستان خود را به حریم شخصی خود راه می‌دهند اما با افراد غریبه تر، رسمی تر برخورد می‌کنند.

کار کردن با شرکت‌های فرانسوی، اصول و قواعد مخصوص به خود را دارد. اگر یکی از طرف‌های معامله، فرانسوی بود حتماً باید سر موقع در جلسه حاضر شوید. ادب و احترام در قرارهای کاری در فرانسه، حرف اول را می‌زند.

مردم کشور فرانسه را می‌توان مردمی رک با بیان صریح و جدی دانست.

مطالب مرتبط