x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-میانگین درآمد در فرانسه- go2tr

میانگین درآمد در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-میانگین درآمد در فرانسه- go2tr

درآمدزایی در کشور فرانسه بر اساس نوع شغل انتخابی با هم فرق دارد که ما در این بخش سعی کرده‌ایم شغل‌های مختلف را مورد ارزیابی قرار دهیم تا میزان میانگین درآمد در کشور فرانسه بر اساس هر شغل بهتر مشخص شود. در کشور فرانسه مدیران بازاریابی از درآمد خوبی برخوردار هستند به طوری که به طور متوسط این افراد می توانند    65800 یورو درآمد داشته باشند. گزینه بعدی مربوط به افسران پلیس است که خود به دو بخش نظامی و غیر نظامی تقسیم می‌شوند این افراد در حدود 74000 یورو درآمد دارند که رقم قابل قبولی است.

شغل وکالت در کشور فرانسه از دسته شغل‌های پر درآمد محسوب می‌شود و طراحی اسناد قانونی نیز با درامدزایی بسیار خوبی همراه است که چیزی در حدود 74000 یورو در سال درآمد را به خود اختصاص می‌دهد. ورود به این شغل کار ساده‌ای نیست و فرد باید دوره‌های اولیه لازم را به خوبی بگذراند. کار در کشور فرانسه با حقوق بالا نیز فراهم شده است.

مشاوره های مالی در کشور فرانسه می‌تواند از دیگر گزینه‌های مناسب از نظر درآمدزایی محسوب می‌شود که در حدود 75000 یورو حقوق را به خود اختصاص می‌دهد در شغل داشتن مدرک کارشناسی ارشد می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد. در نظر داشته باشید که این افراد در زمینه سرمایه گذاری همیشه حرف تازه ای برای گفتن دارند و سعی می‌کنند تمام جوانب را به خوبی مد نظر قرار دهند.