x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در فرانسه- go2tr

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در فرانسه- go2tr

حال می‌خواهیم هزینه‌های رایج در کشور فرانسه را با هم بررسی کنیم. اولین نکته در این زمینه به این شکل است که واحد پول کشور فرانسه یورو است که هر یورو در حدود 1/29 دلار آمریکا محسوب می‌شود.در صورتی که بخواهید با تور به این کشور سفر نمایید هزینه‌های تور کشور فرانسه با توجه به تاریخ پرواز شما، کیفیت هتل و همینطور تعداد نفرات متغیر است.

اگر بخواهید در هاستل‌ها اقامت داشته باشید باید شبی حداقل 40 یورو را در نظر بگیرید که این مورد نیز بستگی به موقعیت هاستل و همینطور مکان قرار گرفتن آن دارد. در صورتی که به دنبال اتاق‌های خصوصی باشید شبی 75 یورو حداقل نرخ موجود است. هتل‌های ارزان قیمت در کشور فرانسه وجود دارد که دو تخته هستند و در حدود 60 یورو برای هر شب برای آنها در نظر گرفته شده است. کرایه اتاق‌ها از سایت از شبی 20 یورو آغاز شده و برای کرای کامل یک آپارتمان ( در صورتی که خانوادگی سفر می‌کنید) شبی در حدود 60 یورو هزینه در بر می‌گیرد.

شما برای خوردن یک غذا دو نفره باید در حدود 10 یورو در نظر بگیرید و اگر حاضر به مصرف ساندویچ‌های آماده در کشور فرانسه باشید هزینه شما بین 4 الی 7 یورو در نظر گرفته می‌شود. اگر یک رستوران میان رده برای سفر غذا انتخاب کرده باشید هزینه شما برای هر وعده بین 20 الی 35 یورو در نظر گرفته می‌شود. به طور کلی تخمین ما این است که مواد غذای اولیه مورد نیاز شما برای یک هفته از 60 یورو آغاز شده و بیشتر نیز خواهد بود.

هزینه حمل و نقل در کشور فرانسه متغیر است و بستگی به نوع وسیله نقلیه ای که انتخاب می‌کنید دارد. استفاده از قطار برای سفرهای بین شهری می‌تواند یک گزینه خوب باشد . قطارهای TGV گران ترین نوع قطار در این کشور هستند. عموما افراد کمتر از 26 سال می‌توانند از تخفیف‌های ویژه استفاده نمایند. افرادی که عجله ندارند می‌توانند از اتوبوس‌ها استفاده کنند و هزینه آن 3 یورو در نظر گرفته شده است. در صورتی که از سرویس‌های فرودگاهی برای مرکز شهر استفاده نمایید باید در حدود 11 یورو در نظر بگیرید

در کشور فرانسه تاکسی بیشترین نرخ یعنی 12 یورو را در نظر گرفته است.

برای صرفه جویی در هزینه‌های خوراک می‌توانید از غذاهای محلی استفاده نمایید، صرفه جویی در حمل نقل به سراغ اتوبوس بروید و برای اقامت نیز هاستل‌های میان رده را انتخاب نمایید.