موسسه اعزام دانشجو-تفریح در فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

تفریح در فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-تفریح در فرانسه- go2tr

دقت نمایید که در کشور فرانسه نباید از این تفریحات غافل شوید.

بازدید رایگان از موزه‌های هنرهای مدرن یکی از بهترین تفریحات کشور فرانسه محسوب می‌شود. می‌دانیم که شهر پاریس به طور کلی تفریحات با قیمت‌های بالا وجود دارد در این بین بازدید از موزه‌های هنرهای مدرن با توجه به هزینه رایگان آن یک گزینه عالی برای تاریخ دوستان و همینطور هنرمندان محسوب می‌شود. در برخی از زمان‌های سال امکان اینکه از شما ۸ الی 10 یورو دریافت نمایند وجود دارد.

شما می‌توانید در بازارهای فضای باز کشور فرانسه نیز قدم بزنید. فضای سنتی که در این بازارها حاکم است سبب شده است که بتوانید با فرهنگ مردم این کشور بیشتر آشنا شوید.

دیزنی لند یکی از مهیج ترین مکان‌های دیدنی در کشور فرانسه محسوب می‌شود که برای کودکان یک خاطره وصف نشدنی است. دیزنی لند یک شهربازی بسیار زیبا محسوب می‌شود که البته شعبه اول آن در والت آمریکا و شعبه دوم آن در پاریس فرانسه قرار دارد. در این شهربازی قطارهای سریع السیر وجود دارد و همینطور فضاهای تفریح فکری برای بزرگسالان نیز فراهم شده است.هزینه بلیط برای بزرگسالان 70 یورو است.

پل سنگی بوردو از دیگر دیدنی‌های مهیج در کشور فرانسه محسوب می‌شود که قدم زدن بر روی این پل کار ساده‌ای نیست و نیاز به جرأت زیادی دارد اگر به دنبال ماجراجویی هستید حتما این گزینه برای شما مناسب است.

شما می‌توانید در فروشگاه لادرنیر گوت در روزهای جمعه از پنیرهای رایگان میل کنید ما این گزینه را به این دلیل در لیست تفریحات کشور فرانسه قرار داده ایم که در هر ساله در زمانی مشخص در این فروشگاه جشنواره‌های مهیجی برگزار می‌شود که یک گزینه بسیار خوب به شمار می‌آید. نام دیگری که برای این این فروشگاه در نظر گرفته شده است دومین غار قدیمی پاریس است.

مطالب مرتبط