x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-امنیت مالی در فرانسه- go2tr

امنیت مالی و اقتصادی در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-امنیت مالی در فرانسه- go2tr

امنیت مالی یکی از مهم‌ترین بخش‌های مهاجرت به هر کشوری محسوب می‌شود که ما قصد داریم در این مورد نگاهی جزيي‌تر داشته باشیم. در صورتی که شما بتوانید وارد ارگان‌های دولتی کشور فرانسه بشوید از نظر مالی و اقتصادی تا آخرین روز عمر خود مورد پوشش قرار می‌گیرد هرچند که ورود به ارگان‌های دولتی برای اتباع خارجی کار بسیار دشواری است.

افرادی که در رشته‌های پزشکی و شاخه‌های آن تحصیل کرده‌اند در کشور فرانسه می‌توانند از نظر درامدزایی بسیار مطمئن باشند در این میان رشته‌های داروسازی و دامپزشکی در این کشور با رشد 28 درصدی همراه بوده است.

رشته‌های برنامه نویسی سه لایه در کشور فرانسه بسیار مورد حمایت قرار می‌گیرد و دانشجویان و فارغ التحصیلان برنامه نویس می‌توانند با درآمد بیش از میانگین در این کشور زندگی کنند. کسانی که در رشته‌های فنی و مهندسی به نتیجه خوبی رسیده‌اند و از نظر عملی بسیار قوی هستند می‌توانند در کشور فرانسه به رشد خوبی دست یابند. 

در نظر داشته باشید که رشته‌های برق و همینطور راه سازی و ساختمان سازی از امنیت مالی برخوردار است. حال می‌خواهیم نگرانی در خصوص برخی از شغل ها در این کشور را مورد ارزیابی قرار دهیم. افرادی که در گروه انسانی تحصیل کرده‌اند تنها در رشته‌های وکالت و مدیریت می‌توانند از نظر درآمدزایی مطمئن باشند و سایر رشته‌ها در کشور فرانسه کمی با مشکل درآمدزایی خوب همراه است. رشته‌های هنر در صورتی می‌تواند در این کشور به رشد خوبی برسد که با پتانسیل درک هنر بالایی همراه باشد. رشته‌های مربوط به گروه ریاضی در صورتی می‌تواند به نتیجه مطلوبی برسد که افراد از نظر فنی بتوانند حرفی برای زدن داشته باشند. یک مقایسه کلی در زمینه امنیت اقتصادی در کشور فرانسه وجود دارد به این ترتیب که این کشور از میانگین درآمدزایی کل دنیا بالاتر است و این رقم به نوبه خود ارزشمند و قابل قبول خواهد. بود.