x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم فرانسه- go2tr

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم فرانسه- go2tr

ما شرایط بیمه برای کشور فرانسه را به سه دسته تقسیم می‌کنیم.

اگر شما در حال حاضر تنها ویزای این کشور را اخذ نموده اید نمی‌توانید از شرایط بیمه دولت استفاده کنید اما طبق ویزایی که دارید به شما بیمه داده می‌شود. یعنی اگر ویزای تحصیلی دارید به شما بیمه دانشجویی از سوی دانشگاه ارائه می‌شود و همین روال در مسیر کاری نیز وجود دارد.

در صورتی که شما اقامت دائم کشور فرانسه را اخذ کرده اید می‌توانید از بیمه‌های عمومی که در برخی از بیمارستان های این کشور برایتان فراهم شده است استفاده نمایید. دقت کنید که بیمه شما شامل تمامی موارد نمی‌شود.

تسهیلات عالی بیمه برای کسانی که پاسپورت کشور فرانسه را اخذ کرده اند فراهم بوده و این افراد مانند یک فرد فرانسوی از خدان درمانی در این کشور استفاده می‌کنند.

بیمه‌های درمانی در کشور فرانسه شامل موارد دندانپزشکی می‌شود. همینطور کسانی که از نظر قلب و عروق در وضعیت خوبی نیستند هم می‌توانند از بیمه‌های درمانی استفاده نمایند. کودکانی که به بیماری‌های خاص مبتلا هستند می‌توانند از تسهیلات درمانی بالایی برخوردار شوند. یک نکته بسیار مهم در این زمینه وجود دارد و آن هم به این شکل است که فرد می‌بایست حق بیمه خود را به شکل دوره ای پرداخت نماید.

مطالب مرتبط