موسسه اعزام دانشجو-ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در فرانسه- go2tr

شما می‌توانید با اخذ ویزای شنگن فرانسه به سادگی شرایط ورود و خروج به سایر کشورهای عضو شنگن را برای خود فراهم سازید. فرانسه یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی محسوب می‌شود. ویزای شنگن فرانسه ویزای ورود به این کشور و همینطور منطقه شنگن است. منطقه شنگن یک منطقه در اروپا محسوب می‌شود که هیچ مرزی برای کشورهای همان بخش قائل نبوده و به این ترتیب ورود و خروج به آن کشورها بسیار آسان می‌شود. افرادی که ویزای شنگن دریافت می‌کنند می‌توانند به سادگی در کشورهایی که عضو این منطقه هستند ورود نماید.

برخی از کشورهایی که در لیست شنگن قرار دارد عبارت است از : هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، اسپانیا ، لهستان ، فرانسه، دانمارک یونان، فنلاند و... .

ویزای ترانزیت فرانسه از نوع ویزای شنگن A است. ویزای عبوری فرانسه ویزای شنگن نوع B ، ویزای توریستی فرانسه ویزای شنگن نوع C و ویزای ملی فرانسه ویزای شنگن نوع D محسوب می‌شود. این ویزا بلند بلند است و برای کسانی که قصد دارند به مدت طولانی در این کشور بمانند صادر می‌شود. سه مورد قبلی ویزای کوتاه مدت محسوب می‌شود و در مجموع سه ماه یعنی 90 روز اعتبار دارد.

افراد باید فرم تکمیل شده درخواست ویزای شنگن داشته باشند نیاز به اصل و تصویر مدارک شناسایی نیاز است. فرد باید گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد. دو قطعه عکس پرسنلی و همینطور دعوتنامه هم نیاز خواهد بود. افراد باید گردش حساب بانکی نیز ارائه دهند.

مطالب مرتبط