x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-امنیت در فرانسه- go2tr

امنیت در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-امنیت در فرانسه- go2tr

ما امنیت را از زاویه‌های مختلف مورد ارزیابی قرار می‌دهیم تا به طور دقیق مشخص شود که آیا امنیت در کشور فرانسه به طور دقیق برقرار است یا نه. یکی از موضوعات مهم در زمینه امنیت، مربوط به امنیتی بهداشتی و درمانی است. در کشور فرانسه سه نوع بیمارستان وجود دارد که به شکل دولتی، مستقل غیر انتفاعی و خصوصی تقسیم می‌شود که هر سه گزینه از نظر خدمات رسانی در وضعیت متوسط قرار دارد به طوری که بیمارستان‌های خصوصی بهتر از دو گزینه دیگر هستند اما هزینه بالاتری دارند.

با توجه به این که کشور فرانسه مدام در صدر تهدیدهای مرتبط با تروریسم قرار می‌گیرد و این تهدیدها هنوز هم ادامه دار است پلیس کشور فرانسه در موارد امنیتی بسیار سخت گیر و دقیق عمل می‌کند. یک نکته بسیار مهم این است که باید مواظب کیفتان در فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های قطار باشید. در زمان ورود به موزه ها و همینطور مکان‌های مهم حتماً کیف شما بازرسی می‌شود. در مکان‌های عمومی این کشور امکان دزدی و کیف قاپی وجود دارد و چه خوب است که در این مسیر سعی کنید مسائل مهم رعایت نمایید. در مکان‌های فضای باز مثل فرودگاه و همینطور کافه‌ها در زمان شلوغی باید مواظب کیف پول خود باشید.

در نظر داشته باشید که به طور کلی شما در هر ساعت از شبانه روز به خیابان بیایید از سوی نیروهای امنیتی کنترل می‌شوید و از این نظر مشکلی وجود نخواهد داشت.