x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در فرانسه- go2tr

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در فرانسه- go2tr

اینکه در کدام شهر زندگی می‌کنید و بیشترین مسیر حمل و نقل شما کدام شهرها است در هزینه‌های نهایی شما بسیار تأثیرگذار است. به عنوان مثال هزینه‌هایی که برای حمل و نقل در شهر پاریس در نظر گرفته می‌شود به نسبت سایر شهرها بیشتر است.

به هر حال مترو یکی از وسایل حمل و نقل عمومی در کشور فرانسه محسوب می‌شود در حال حاضر 16 خط ریلی در شهر پاریس وجود دارد. شما می‌توانید بلیط‌های ده سفره تهیه نمایید تا در هزینه شما صرفه جویی شود. برای خرید یک بلیط یک سفره به پول ایران باید در حدود 6000 تومان هزینه نمایید این در حالی است که برای بلیط ده سفره نیاز به 51000 تومان هزینه خواهید داشت. بلیط‌های ده سفره مخصوص کودکان کمتر از ده سال تنها 25000 تومان است.

در کشور فرانسه بلیط‌های مخصوص گردشگران نیز به فروش می‌رسد که از نظر هزینه در وضعیت نرمال تری قرار دارد. شما برای بازدید از بخش‌های مختلف این کشور و به صورت شهر به شهر می‌توانید یک بلیط یک روزه خریداری نمایید. همینطور بلیط‌های دو روزه و سه روزه نیز وجود دارد.

همینطور می‌توانید از قطارهای شهری، اتوبوس‌ها و حتی دوچرخه‌ها به صورت اجاره‌ای استفاده نمایید. هزینه‌ها بر حسب مسافت تخمین زده می‌شود.