مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-رشته های غیر پزشکی در فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

رشته های غیر پزشکی در فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-رشته های غیر پزشکی در فرانسه- go2tr

فرانسه تنها مقصد دانشجویان علاقمند به پزشکی و دندان‌پزشکی نیست. در این کشور بسیاری از رشته‌ها مانند شاخه‌های مهندسی، شاخه‌های هنر و علوم پایه نیز از اعتبار خوبی برخوردار است. در ادامه توضیحاتی درباره‌ی برخی از رشته‌ها ارائه می‌شود.

درکشور فرانسه چهار دانشگاه انسرب، انگرز، اورلینز و فری برگ رشته‌ی نفت را ارائه می‌دهند که از اعتبارات خوبی در سطح جهانی برخوردار است. همچنین دانشجویان ممتاز این رشته می‌توانند در همین کشور مشغول به کار شده و اقامت دائم بگیرند.

شما می‌توانید در دانشگاه ملی هوانوردی فرانسه به تحصیل در رشته‌ی خلبانی بپردازید. در این دانشکده کلیه رشته‌های مربوط ارائه می‌شوند. خلبانی و هوافضا از پر طرفدارترین رشته‌های این دانشگاه هستند.

کشور فرانسه یکی از بهترین محل‌ها برای تحصیل در رشته‌های مختلف هنری می‌باشد. در این کشور انواع هنرها مانند موسیقی، معماری، سینما، طراحی لباس و جواهر و... رواج دارد و دانشکده‌های آموزشی این رشته‌ها نیز از رونق بسیار خوبی برخوردارند.

انواع زمینه‌های رشته‌های مهندسی مانند عمران، کامپیوتر، برنامه نویسی و... نیز در دانشگاه‌های بسیاری در این کشور ارائه می‌شود. البته نکته‌ای که درباره‌ی تحصیل در این دانشگاه‌ها وجود دارد این است که پیش از ثبت درخواست تحصیلی خود از اعتبار مدرک آن و تأیید آن از طرف وزارت علوم اطمینان حاصل کنید.

مطالب مرتبط