مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-اعتبار دانشگاه های فرانسه و انتقال به کشور های دیگر- go2tr
france
کشور فرانسه

اعتبار دانشگاه های فرانسه و انتقال به کشور های دیگر

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-اعتبار دانشگاه های فرانسه و انتقال به کشور های دیگر- go2tr

اعتبار دانشگاه‌های فرانسه نیز مانند سایر دانشگاه‌های اتحادیه‌ی اروپا دارای سطح بالایی است. 31 موسسه و دانشگاه در کشور فرانسه وجود دارد که در لیست بهترین دانشگاه‌های جهان قرار می‌گیرند. مدرک بسیاری از دانشگاه‌های این کشور از اعتبار خوبی در سطح جهانی برخوردار است و شما با اخذ این مدارک می‌توانید در سطح بین‌الملل مشغول به کار یا ادامه‌ تحصیل شوید. چنان‌چه قصد دارید پس از اتمام دوره‌ی تحصیلات به ایران بازگردید، لازم است مطمئن شوید که مدرک شما توسط وزارت علوم یا وزارت بهداشت تأیید می‌شود. 

لازم است پیش از آغاز به تحصیل، اهداف آینده‌ی خود را تعیین کنید. قصد ادامه تحصیل دارید، قصد اشتغال و کسب اقامت در فرانسه را دارید یا می‌خواهید به ایران بازگردید. این موارد کمک می‌کنند تا تصمیم‌گیری کنید که اعتبار مدرک در دانشگاه‌های فرانسه چقدر برای شما اهمیت دارد. 

در رتبه‌ بندی‌های مختلف، ملاک‌های متنوعی در نظر گرفته می‌شود و به همین دلیل در این رتبه‌بندی‌ها دانشگاه‌ها در جایگاه‌های مختلفی قرار می‌گیرند. اما نکته‌ای که در این باره وجود دارد این است که معمولاً دانشگاه‌های نمونه در اکثر این رنک‌بندی‌ها دارای جایگاه‌های خوبی هستند. دانشگاه اکول نرمال سوپریور اولین دانشگاه فرانسه است که در محله‌ی لاتین پاریس قرار دارد و دارای رتبه‌ی 43 جهانی می‌باشد. در قسمت‌های بعدی مقاله برترین دانشگاه‌های کشور فرانسه و دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران را به شما معرفی خواهیم کرد.

مطالب مرتبط