موسسه اعزام دانشجو-نمایشگاه ها و کنفرانس ها در فرانسه- go2tr
france
کشور فرانسه

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-نمایشگاه ها و کنفرانس ها در فرانسه- go2tr

سالانه صدها نمایشگاه بین المللی در زمینه های مد، تجارت، هنر و صنایع مختلف در شهرهای مختلف فرانسه برگزار می‌شود. در سفر به فرانسه می‌توانید لیست نمایشگاه ها که با زمان مسافرت شما مطابقت دارد را پیداکنید و در زمان سفر خود از آنها بازدید نمایید و از آخرین دستاوردها بهره ببرید.
 نمایشگاه دو سالانه معماری و طراحی داخلی  ARCHITECT @ WORK  در شهر نانتس که در ماه اکتبر برگزار می‌شود، به شما امکان می‌دهد با معماران داخلی، معماران شهری، طراحان، دفاتر مهندسی، توسعه دهندگان پروژه ها، و خدمات فنی در حوزه ساختمان آشنا شوید.
 نمایشگاه دو سالانه   MONDIAL DE LA MOTOدر شهر پاریس که به صورت بین المللی در ماه اکتبر برگزار می‌شود و جهت آشنایی با آخرین دستاوردهای انواع موتور سیکلت، اسکوتر، و دوچرخه برقرار شده است.
 نمایشگاه دوسالانه بین المللی MONDIAL DE L'AUTOMOBILE در ماه اکتبر در پاریس. در مورد انواع اتومبیل، اتومبیل های الکتریکی و وسایل نقلیه جایگزین، طراحی، مهندسی، تنظیم، لوازم جانبی و قطعات برای ماشین‌های خودرو، سازندگان تجهیزات اصلی، تجهیزات کارگاه برای تعمیر و نگهداری از اتومبیل‌ها می­باشد.
 نمایشگاه دوسالانه بین المللی صنایع غذایی SIAL. در ماه اکتبر در پاریس، یک بازار جهانی برای همه کسانی است که در صنایع غذایی (خرده فروشی، تجارت، تولید، غذا، خدمات) حضور دارند. نمایشگاه SIAL جایی است که در سفر به فرانسه با نوآوری‌های کسب و کار در زمینه صنایع غذایی با آن روبرو می­شوید.

مطالب مرتبط